پاویون ملی چاپ ایران در نمایشگاه چاپ دبی

  0
  63
  پاویون ملی چاپ ایران

  ششمین پاویون ملی چاپ ایران با هدف نمایش و معرفی توانمندی‌های صنعت چاپ کشور در نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی امارات حضور خواهد داشت.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا، امیرهومن محمدی نایب‌رییس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته بندی ایران  با اشاره به برپایی ششمین پاویون ملی چاپ ایران در نمایشگاه چاپ و بسته بندی امارات، گفت: در تلاش‌ایم صادرات در صنایع چاپ و بسته‌‌بندی به توسعه‌ای پایدار برسد و حضور ایران در نمایشگاه چاپ امارات با همین هدف انجام می‌شود.

  وی افزود: دیدگاه هیات مدیره و اتاق فکر این اتحادیه توانمندسازی پایدار صادرات در بخش چاپ و بسته‌بندی بوده است و به همین منظور در سال‌های گذشته تدارک حضور صنعت‌گران به‌صورت غرفه‌گذار و هیات‌های تجاری تخصصی در معتبرترین نمایشگاهای جهانی فراهم شده است.

  محمدی با اشاره به نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی دبی نیز عنوان کرد: اگر به یک دهه گذشته نگاهی کنیم، با مرور فعالیت‌ غرفه‌گذاران درپاویون ملی چاپ ایران، شاهد موفقیت‌ شرکت‌های غرفه‌گذار در عرصه صادراتی حتی در شرایط دشوار تحریم خواهیم بود.

  وی تاکید کرد: اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران همواره با تکیه بر دانش تخصصی صاحب‌نظران این حوزه تلاش دارد تا صادراتی پایدار را برای صنعتگران بخش چاپ و بسته‌بندی کشور مهیا کند.

  به گفته نایب‌رییس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته بندی ایران، در این زمینه با بررسی نمایشگاه‌های چاپ منطقه خاورمیانه و انتخاب برترین گزینه برای کاهش هزینه‌ها همچنین هدف‌گذاری دقیق و کاربردی اقدام به حضور در قالب پاویون اقدام می‌شود.

  محمدی با اشاره به اهمیت و جایگاه نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی دبی در خاورمیانه و شمال آفریقا، توضیح داد: همزمانی این دوره از نمایشگاه با بزرگترین نمایشگاه جهان – اکسپو دبی2020- فرصت مغتنمی برای ما فراهم کرده تا توان صادراتی این بخشی از صنایع چاپ و بسته‌بندی ایران را در معرض دید بازدیدکنندگان پرشمار بین‌المللی قرار دهیم.

   

  بیشتر بخوانید:

  مالیات بر ارزش افزوده مشکل لاینحل صنعت چاپ

  صنعت چاپ کردستان نیازمند به روز رسانی

   

  پاویون ملی چاپ ایران و استحکام اقتصاد مقاومتی

  نایب رییس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته بندی ایران در ادامه گفت: برگزاری یک پاویون بین‌المللی کاری بسیار دشوار و زمان‌بر است، اما ما در اتحادیه صادرکنندگان با باور اینکه تمام توان تشکلی خود را در راستای پیشبرد اهداف ملی و مقابله با تحریم‌های ناجوانمردانه و استحکام اقتصاد مقاومتی به‌کار خواهیم گرفت تا حضور صنعتگران ایرانی در چنین محافلی مستمر، باشکوه و متفاوت باشد.

  وی تاکید کرد: در این زمینه امیدواریم ششمینپاویون ملی چاپ ایران در این بزنگاه اقتصادی موفق تر از همیشه ظاهر شود. نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی دبی از 23 تا 25 آذر در شهر دبی کشور امارات متحده برگزار می‌شود.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  هفت + 13 =