هیئت مدیره جدید اتحادیه لیتوگراف آغاز به کار کرد

  گفت و گو با جلال ذکایی، نایب رئیس اتحادیه لیتوگراف

  0
  191
  هیئت مدیره جدید اتحادیه لیتوگراف

  قدردانی هیئت مدیره جدید اتحادیه لیتوگراف از فعالیت هیئت مدیره پیشین

  هیئت مدیره جدید اتحادیه لیتوگراف، مهر و پلاک، چاپ دیجیتال و اسکرین تهران صبح امروز (8 شهریور) با حضور نمایندگان اتاق اصناف و وزارت صنعت و معدن و تجارت آغاز به کار کرد.

  جلال ذکایی هیئت مدیره جدید اتحادیه لیتوگرافبه گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ جلال ذکایی نایب رئیس هیئت مدیره جدید اتحادیه لیتوگراف ضمن اعلام این خبر که صبح امروز کار نقل و انتقال مسئولیت از هیئت مدیره قبلی به هیئت مدیره جدید انجام شد، گفت: در این جلسه یک سری ملاحظات و تشریفات قانونی انجام و صورت جلسه شد و دفاتر و اسناد اتحادیه به هیئت مدیره جدید تحویل داده شد. همچنین جناب ابراهیمی نماینده اتاق اصناف، وظایف اعضای جدید را به آنها گوشزد کرد.

  وی ادامه داد: در طول این جلسه اعضای هیئت مدیره جدید از هیئت مدیره قبلی بابت زحماتشان در چهار سال گذشته تشکر کردند و هیئت مدیره پیشین نیز ضمن تبریک به اعضای جدید برایشان آرزوی موفقیت کرده و با این فرآیند رسما فعالیت هیئت مدیره جدید اتحادیه لیتوگراف، کلیشه و مهر و پلاک، چاپ دیجیتال و اسکرین و کانون های تبلیغاتی از امروز آغاز شد.

  هیئت مدیره جدید اتحادیه لیتوگراف لوگو لیتوگرافذکایی در پاسخ به پرسشی مبنی بر بیان اهداف هیئت مدیره جدید اتحادیه لیتوگراف اظهار داشت: پیش از این مواردی از برنامه ها و اهداف پیش رو بیان شده بود اما به زودی و ظرف هفته آینده طی یک نشست خبری با حضور رسانه ها به صورت دقیق تر به آن خواهیم پرداخت.

  بیشتر بخوانید: انتخابات اتحادیه لیتوگراف و مطالبه گری برای احقاق حقوق صنفی

  نایب رئیس هیئت مدیره جدید اتحادیه لیتوگراف خاطرنشان کرد: از اعضای محترم صنف تقاضا داریم در دوره فعالیت جدید اتحادیه حضور یافته و در کمیسیون ها و کارگروه هایی که تشکیل می دهیم مشارکتی جدی داشته باشند تا بتوانیم قدم مثبتی را برای صنف برداریم.

  مطلب قبلیحاج حسین محمدی؛ زندگی با عطر کاغذ و بوی مرکب
  مطلب بعدیچهارمین نمایشگاه چاپ، بسته بندی و فرآوری افتتاح شد

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  دوازده − یازده =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.