معارفه مدیرعامل جدید شرکت چاپ افست انجام شد

  0
  138
  شرکت چاپ افست

  مدیرعامل جدید شرکت چاپ افست یکشنبه 3 بهمن ماه در سازمان پژوهش و برنامه‌ ریزی آموزشی معارفه شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، نشست معارفه سیداحمد حسینی با حضور دکتر حسن ملکی معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی و جمعی از مدیران این سازمان برگزار شد.

  در ابتدای این نشست دکتر ملکی ضمن تبریک سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)گفت: سیداحمد حسینی فردی مورد اعتماد و ریشه دار در سازمان است که اکنون به عنوان عضو هیئت مدیره و مدیرعامل جدید شرکت چاپ افست معارفه می شود. ایشان فردی است که با تجربه عمیق با ادبیات و امور تخصصی در حوزه چاپ آشنا است و حضور ایشان در افست موجب ابهام زدایی خواهد شد.

  وی افزود: چاپ و توزیع کتاب درسی به ویژه در استان‌ها بسیار مهم است و انتظار می‌رود برای سال تحصیلی آتی از اکنون زمینه‌های لازم فراهم شود تا در فضایی آرام و به دور از دغدغه خانواده‌ها، چاپ و توزیع کتاب درسی به موقع انجام شود و کتاب‌ها به دست دانش آموزان برسد.

   

  آماده سازی به موقع کتب درسی در شرکت چاپ افست

  در ادامه سیداحمد حسینی ضمن تقدیر از حُسن اطمینان و توجه ریاست سازمان پژوهش گفت: اعتقاد قلبی من این است که شرکت افست تحت حمایت‌های سازمان پژوهش و تضمین تولید و فروش و همه امور ارزی و پشتیبانی قرار دارد و ما نیز در مدیریت امر تولید کتاب درسی به عنوان ابزار انتقال دانش باید به موقع کتاب را برای معلم و دانش آموزان آماده کنیم.

  وی ادامه داد: ما در شرکت چاپ افست باید کمک کنیم تا فرآیند سواد آموزی و کسب دانش و بینش با موفقیت انجام شود و شرکت افست هم در این میان به عنوان یک واحد صنعتی نقش خود را ایفا نماید.

  حسینی گفت: به زودی یک کارگروه برای عملیاتی سازی انتظارات و ملاحظات سازمان و افزایش کیفیت تولیدات شرکت چاپ افست تشکیل خواهد داد.

  بیشتر بخوانید: همکاری شرکت افست با اتحادیه چاپخانه داران

  در ادامه‌ی این جلسه محمد علوی تبار معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان، ‌احمدرضا امینی مدیرکل دفتر نشر و توزیع مواد آموزشی و سیدسعید بدیعی مدیرکل حوزه ریاست نیز صحبت کردند.

  در پایان این نشست ابلاغ سیداحمد حسینی توسط دکتر ملکی به وی اعطا شد.

  مطلب قبلیمعاون فرهنگی از خرید 20 هزار تن کاغذ از کارخانه چوب و کاغذ مازندارن خبر داد
  مطلب بعدیسامانه نمایشگاه مجازی کتاب و پاسخ‌دهی مناسب به نیاز مخاطبان

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  7 − 2 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.