عدم تمدید مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی عملکرد چاپخانه داران

  0
  84
  اظهارنامه مالیاتی عملکرد چاپخانه داران

  ابوالحسنی بیان کرد: با وجود پیگیری‌ های مکرر و با توجه به شرایط اقتصادی ناشی از کرونا در خصوص تمدید مهلت اظهارنامه مالیاتی عملکرد چاپخانه داران اما متاسفانه سازمان امور مالیاتی به این خواسته اصناف بی توجه بود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اتحادیه چاپخانه داران تهران، احمد ابوالحسنی رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران با انتقاد از عدم تمدید مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی عملکرد چاپخانه داران سال ۱۳۹۹ گفت: با وجود پیگیری‌ های مکرر با توجه به شرایط اقتصادی ناشی از کرونا در خصوص تمدید مهلت اظهارنامه اما متاسفانه سازمان امور مالیاتی بدون توجه به این خواسته اصناف، با ارسال پیامکی مهلت اعلام اظهارنامه مالیاتی را ۳۱ خرداد اعلام کرده است.
  وی افزود: بنابراین تمام اشخاص حقیقی مشمول ارائه اظهارنامه مالیاتی با احتساب دوشنبه ۱۷ خرداد هستند و تنها ۱۵ روز برای تنظیم اظهارنامه مهلت دارند.

   

  تجدیدنظر در زمان ارائه اظهارنامه مالیاتی عملکرد چاپخانه داران

  ابوالحسنی در ادامه از رایزنی با مسئولان اتاق اصناف، برای تغییر این تصمیم خبر داد و گفت: در سال گذشته برخی چاپخانه‌ ها چک مدت‌ دار گرفته‌ اند که هنوز موعد و سررسید آن نشده و اگر آن را در اظهارنامه نیاورند متهم به پنهان‌کاری می‌ شوند و اگر بیاورند اما چک پاس نشود به مشکلات جدی برمی‌ خورند.

  بیشتر بخوانید: بخشودگی جرایم مالیاتی ابلاغ شد

  وی با بیان اینکه امیدواریم سازمان امور مالیاتی تصمیم جدیدی در این زمینه با توجه به مشکلات اقتصادی اصناف بگیرد، گفت: در صورتی که تغییری در این تصمیم طی روزهای آتی گرفته شود به اطلاع صنف خواهد رسید اما بهتر است واحدهای صنفی هرچه زودتر اظهارنامه‌ های خود را آماده کنند.

  مطلب قبلینقش اینفلوئنسر در ارتقای فروش
  مطلب بعدیوضعیت جهانی و داخلی صنعت کاغذسازی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  1 + 19 =