برگزاری 2 نشست تخصصی «چاپ کتاب در مقابل تقاضا» و «آینده چاپ کتاب‌ های درسی»

  گفت و گو با مجتبی معراج محمدی، رئیس اتحادیه لیتوگرافان و چاپ دیجیتال

  0
  78
  چاپ کتاب در مقابل تقاضا

  اتحادیه لیتوگرافان در سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران 2 نشست تخصصی «چاپ کتاب در مقابل تقاضا» و «آینده چاپ کتاب‌های درسی» را برگزار می کند.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ مجتبی معراج محمدی، رئیس اتحادیه لیتوگرافان با اشاره به برنامه‌های این اتحادیه همزمان با سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، بیان کرد: با توجه به اهمیت چاپ دیجیتال در صنعت نشر و استقبال گسترده ناشران طی سال‌ های اخیر از این شیوه چاپی نشست تخصصی برگزار خواهیم کرد.

  چاپ کتاب در مقابل تقاضامکان و زمان نشست تخصصی «چاپ کتاب در مقابل تقاضا»

   وی ادامه داد: نشست تخصصی «چاپ کتاب در مقابل تقاضا» شنبه 24 اردیبهشت از ساعت 16 و 30 تا 17 و 30 در سالن سرای اهل قلم برگزار خواهد شد.

  معراج محمدی با اشاره به حضور میهمانان و سخنرانان این برنامه، گفت: امیرحسین قاسمی و پیام پدیدار سخنرانان این برنامه خواهند بود و قرار است درباره چاپ POD که نوعی از چاپ دیجیتال است و مزایای آن برای ناشران صحبت شود.

  چاپ کتاب در مقابل تقاضا وی به نشست «آینده چاپ کتاب‌های درسی» اشاره کرد و یادآور شد: این برنامه دوشنبه 11 و 45 تا 12 و 45 با حضور امید مصدقی مدیر فنی شرکت چاپ افست و حمید فریور از مدیران چاپ و نشر کتاب‌های درسی درباره روند ادامه فعالیت چاپ کتاب‌های درسی برگزار خواهد شد.

  بیشتر بخوانید: سمینار بین‌ المللی «چاپ دیجیتال و فرصت های پیش رو» برگزار می‌ شود

  سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «با کتاب سلامتیم» از بیست‌ویکم تا سی‌ویکم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در دو بخش حضوری در مصلای امام خمینی(ره) و مجازی در سامانه ketab.ir برگزار می‌شود.

  مطلب قبلیبیان معضلات صنعت نشر از زبان اهالی آن
  مطلب بعدیتاثیر شگرف بازاریابی ویدئویی در اینستاگرام

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  16 − 2 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.