برخی مشکلات صنف چاپ در سال جدید برطرف می شود

  0
  54
  صنف چاپ

  نائب رئیس اتحادیه چاپخانه داران با اشاره به اقدامات انجام شده هیات مدیره در سال گذشته، اظهار امیدواری کرد که بخشی از مشکلات صنف چاپ در سال جاری برطرف شود.

  میریونس جعفری در گفتگویی به مناسبت سال جدید اظهار داشت: سال گذشته، به دلیل شیوع بیماری کرونا و مشکلات اقتصادی برای تمام مردم ایران از جمله فعالان و شاغلان در صنعت چاپ، سالی بسیار سنگین بود. وی افزود: در سال جدید امیدواریم با رفتن کرونا و حذف محدودیت های ناشی از آن، رونق اقتصادی به کشور بازگردد.

  جعفری با بیان اینکه در سال گذشته، علاوه بر کرونا شرایط اقتصادی ناشی از تحریم ها هم موجب شد تا قیمت کالاها افزایش ۵۰ تا ۶۰ درصدی داشته باشد، تصریح کرد: در حالی که حقوق یک کارگر ساده کمی بیش از سه میلیون تومان است، قیمت یک قالب کره ۵۰ گرمی به بالای چهار هزار تومان و نرخ هر کیلو مرغ به بیش از ۴۰ هزار تومان رسیده و در این شرایط چطور می توان یک زندگی با حداقل ها را مهیا کرد؟

  به گفته نائب رئیس اتحادیه، کاش مسئولان اقتصادی کشور به جای افزایش ۳۹ درصدی حقوق ها در سال جدید، از نوسان افسارگسیخته قیمت ها جلوگیری می کردند.

  بیشتر بخوانید:

  حفظ منافع اعضا هدف اتحادیه چاپخانه داران

  بهبود وضعیت لیتوگرافان با اما و اگرها

  نمایشگاه تکنیک‌های چاپ محصولات و هدایای تبلیغاتی

   

  جعفری در خصوص اقدامات انجام شده اتحادیه چاپخانه داران در سالی که گذشت نیز گفت: با وجود تمامی مشکلات، هیات مدیره جدید در سال قبل با اتکا به برنامه ریزیها و پیگیریهایش، توانست گامهایی را جهت رفع بخشی از مشکلات صنف چاپ بردارد و از این رو پیش بینی می کنیم سال ۱۴۰۰، سال بهتری برای صنف چاپ باشد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  دو × سه =