زمان ثبت نام کارگاه های آموزشی اپراتوری چاپ و مدیران چاپ مشخص شد

  گفت و گو با رضا منصوری، مشاور آموزشی اتحادیه چاپخانه داران تهران

  0
  89
  کارگاه های آموزشی اپراتوری چاپ

  تفاهم نامه همکاری آموزشی میان اتحادیه چاپخانه داران تهران و دانشکده فنی دانشگاه انقلاب با پیگیری و رایزنی های دکتر رضا منصوری، مشاور آموزشی اتحادیه به منظور برپایی کارگاه های آموزشی اپراتوری چاپ و دوره های آموزشی ویژه مدیران به امضای طرفین رسید.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اتحادیه چاپخانه داران تهران؛ دکتر رضا منصوری، مشاور آموزشی اتحادیه چاپخانه داران تهران در گفتگویی با اشاره به تفاهم نامه ای که به تازگی میان اتحادیه چاپخانه داران و دانشکده فنی و حرفه ای انقلاب اسلامی به امضا رسیده، گفت: ثبت نام جهت شرکت در دوره ها و کارگاه های آموزشی مدیران چاپ نیمه اول شهریور ماه آغاز می شود.

  وی افزود: این دوره های آموزشی با هدف توانمند سازی مدیران و ارتقای سطح دانش مدیریتی، در قالب ۸ کارگاه یک روزه برای علاقمندان برگزار خواهد شد.

  منصوری همچنین به برپایی دوره های آموزشی ویژه اپراتورهای چاپ نیز، اشاره کرد و اظهار داشت: از جمله توافقات صورت گرفته با دانشکده فنی دانشگاه انقلاب اسلامی، برگزاری ۱۰ کارگاه آموزشی ویژه اپراتورهای چاپ است.

  کارگاه های آموزشی اپراتوری چاپکارگاه های آموزشی اپراتوری چاپ

  به گفته مشاور آموزشی اتحادیه، ثبت نام برای حضور در کارگاه های آموزشی اپراتوری چاپ، از بیستم شهریور ماه آغاز می شود و زمان برپایی این کلاس ها و کارگاه های آموزشی اپراتوری چاپ نیز اوایل مهرماه ۱۴۰۱ خواهد بود.

  وی ادامه داد: دوره های تخصصی آموزش اپراتوری با هدف ارتقای سطح مهارت کارگران ماشین چاپ به صورت کلاسهای تئوری ( مفاهیم) و نیز کارگاه های آموزشی اپراتوری چاپ به صورت عملیاتی و به شکل حضور در چاپخانه ها برگزار می شود.

  بیشتر بخوانید: دوره کارگاه‌ های آموزشی «خدمات چاپ و نشر کتاب» برگزار می شود

  منصوری همچنین از برپایی کارگاه های تخصصی آشنایی با ماشین آلات چاپ نیز خبر داد و گفت: با توجه به ضرورت آشنایی با ماشین آلات جدید و آگاهی از پیشرفت های چند  سال اخیر دستگاههای چاپ، ۵ کارگاه آموزشی برای علاقمندان پیش بینی شده که نامنویسی برای حضور در آن، از اول شهریور ماه آغاز و نخستین کارگاه نیز ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

  کارگاه های آموزشی اپراتوری چاپ

  مطلب قبلیمدیر فروش مجموعه تک نگار: نمایشگاه کاغذ فرصتی برای روابط بهینه
  مطلب بعدیآمریکا باید غرامت خروج از برجام را بپردازد

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  9 − نه =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.