آتش سوزی گسترده در کارگاه چاپ و نگهداری کاغذ

  0
  66
  کارگاه چاپ و نگهداری کاغذ

  سخنگوی آتش‌ نشانی شهر تهران بیان کرد: صبح امروز یک مورد آتش‌ سوزی گسترده در کارگاه چاپ و نگهداری کاغذ واقع در خیابان قزوین رخ داد که منجر به خسارت مالی شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل خبرنگار ایلنا، جلال ملکی، سخنگوی آتش‌ نشانی شهر تهران، درباره آتش ‌سوزی یک کارگاه چاپ و نگهداری کاغذ در خیابان قزوین گفت: ساعت ۹:۳۸ دقیقه امروز یک مورد آتش سوزی گسترده در یک کارگاه (چاپ شریف) واقع در خیابان قزوین خیابان رنجبر به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی شهر تهران اعلام شد. پنج ایستگاه آتش نشانی به همراه بالابر الکترونیکی و خودروهای حامل تجهیزات تنفسی به محل اعزام می‌ شوند.

  کارگاه چاپ و نگهداری کاغذخسارت وارده بر کارگاه چاپ و نگهداری کاغذ

  وی افزود: آتش نشانان ظرف چهار دقیقه به محل می ‌رسند و مشاهده می‌ کنند که در یک بارانداز که بخش ‌های مختلفی داشته با وسعت بیش از ۱۵۰۰ متر بوده دچار آتش سوزی شده است. محوطه مقابل این کارگاه ‌ها با سقف‌ های شیروانی نا مقاوم پوشانده بودند، همچنین بخشی از این کارگاه ‌ها خودشان سقف ‌های قدیمی چند ده ‌ساله داشته که یک بخشی از آن به وسعت ۶۰۰ متر در کار چاپ و نگهداری بخش زیادی کاغذ و مقوا بود که کاملا شعله‌ ور شد.

  ملکی بیان کرد: آتش نشانان طی عملیاتی با بالابر از داخل به ساختمان نفوذ کرده و عملیات را آغاز کردند. خوشبختانه تا این لحظه مصدومیت نداریم. بخشی از سقف ‌ها تخریب شده و چوب ‌های سقف‌ ها سوخته است. همچنین یک دستگاه خودروی پرشیا کاملا سوخته و بخشی زیادی از کاغذها توسط نیروهای آتش نشانی از گزند آتش دور شدند.

  بیشتر بخوانید: کارخانه مقواسازی در پاکدشت طعمه آتش شد

  سخنگوی آتشنشانی شهر تهران بیان کرد: در حال حاضر همکاران ما در حال لکه گیری هستند.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  شانزده + 12 =