تجهیزات پیشرفته بسته بندی در پایانه صادراتی گلشن

  0
  50
  تجهیزات پیشرفته بسته بندی

  نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی، گفت: پایانه صادراتی گلشن آرا با استفاده از تجهیزات پیشرفته بسته بندی و صادرات ۶۰ هزار تن محصول کشاورزی در سال را دارد که در آبان یا آذرماه سال جاری به بهره برداری می‌رسد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خانه ملت، ذبیح الله اعظمی ساردوئی عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در خصوص حضور صنایع تبدیلی محصولات کشاورزی در جنوب استان کرمان، گفت: پایانه صادراتی گلشن آرا در شهرستان جیرفت که از 8 سال گذشته عملیات اجرایی آن آغاز شده بود در آبان یا آذرماه سال جاری به بهره برداری می‌رسد.

  نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پایانه صادراتی گلشن آرا با استفاده از تجهیزات پیشرفته بسته بندی و صادرات 60 هزار تن محصول کشاورزی را دارد، ادامه داد: شرکت گلشن آرا در بخش مشارکت با کشاورزان، بذور مورد نظر را تهیه کرده تا در قالب کشاورزی قراردادی به کشاورزان تحویل و محصول نهایی را بسته بندی و صادر کند.

  تجهیزات پیشرفته بسته بندی تجهیزات پیشرفته بسته بندی جنوب استان کرمان

  این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه رایزنی‌ها و مقدمات لازم به منظور حضور و سرمایه‌گذاری یکی از شرکت‌های بزرگ فعال در حوزه صنایع لبنی و غذایی در جنوب استان کرمان فراهم شده است، عنوان کرد: کارشناسان این واحد تولیدی از منطقه بازدید کرده و مقرر شده است اراضی به منظور احداث واحدهای صنایع تبدیلی در اختیار آنها قرار بگیرد تا بتوانند در حوزه کشاورزی قراردادی و صادرات محصولات فرآوری شده اقدام کنند. تجهیزات پیشرفته بسته بندی میتواند در ارتقا صادران کشور نقش موثری ایفا کند.

  بیشتر بخوانید:

  وضعیت صنعت بسته بندی در استان همدان

  صنعت نوپای بسته بندی نیازمند حمایت است

  تجهیزات پیشرفته بسته بندی

  اعظمی با بیان اینکه یکی از مشکلات کشور در حوزه کشاورزی کمبود و عدم راه اندازی صنایع تبدیلی است، گفت: برخی از واحدهای تولیدی تسهیلات ارزی و ریالی و زمین دولتی دریافت کرده اند اما فعالیت و تولیدی ندارند، متاسفانه در شرکت نیلی صنعت عنبرآباد پس از گذشته یک سال هیچگونه پیشرفت فیزیکی در خط تولید سس هزار جزیره، رب گوجه فرنگی و آی کیو اف یا انجماد سریع نداشته است.

  نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: محصولات متنوعی در جنوب استان کرمان از جمله سبزیجات تولید می‌شود که با استفاده روش انجماد سریع یا آی کیو اف، و روش های دیگر از جمله وکیوم و استریل می‌توان این محصولات را بدون استفاده از کامیون یخچال دار آن را نگهداری و صادر کرد.

  مطلب قبلیفراهم شدن مقدمات تشکیل معاونت چاپ در وزارت ارشاد
  مطلب بعدیآتش سوزی گسترده در کارگاه چاپ و نگهداری کاغذ

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهارده − سه =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.