توجه جدی به مقام کارگران چاپخانه‌ها در روز ملی صنعت چاپ

  0
  74
  ابوالحسنی کارگران چاپخانه‌ها ناوگان صنعت چاپ ایران

  احمد ابوالحسنی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های این تشکل صنفی برای برگزاری مراسم گرامیداشت روز ملی صنعت چاپ از توجه جدی به مقام کارگران چاپخانه‌ها و بزرگداشت آن‌ها در این مراسم خبر داد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا، احمد ابوالحسنی، رئیس اتحادیه چاپخانه‌داران تهران با اشاره به برنامه‌های این اتحادیه برای برگزاری روز صنعت چاپ در شهریور ماه امسال، گفت: هیات مدیره قصد دارد، مراسم بزرگداشت این روز را 11 شهریور با حضور جمعی از مسئولان و فعالان این حوزه برگزار کند و تاکنون دو نشست هماهنگی نیز برگزار شده است.

  کارگران چاپخانه‌ها وی با اشاره به برگزاری سومین نشست هماهنگی چهارشنبه(25 خرداد‌ماه) عنوان کرد: امسال  برنامه چهره‌های ماندگار صنعت چاپ را برگزار کردیم و به همین دلیل توجه جدی‌ای به کارگران چاپخانه‌هاو اپراتورهای دستگاه‌های چاپ در این مراسم خواهیم داشت تا از زحمات و تلاش‌های آن‌ها تقدیر شود.

  بیشتر بخوانید: مدیر عامل خانه چاپ چکاوک؛ جای خالی چینی هاو فرصتی برای تولید کنندگان خاورمیانه ای

  توجه به تقدیر از کارگران چاپخانه‌ها

  ابوالحسنی افزود: در این زمینه تقدیر از کارگران باسابقه، نمونه، خوشنام و فعال صنعت چاپ در اولویت برنامه‌های ما قرار دارد و رایزنی‌هایی نیز در گفت‌وگو با فعالان این صنعت داشته‌ایم.

  وی با بیان این‌که این برنامه به‌صورت مستقل و از سوی صنف برگزار خواهد شد، گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز به‌عنوان متولی این صنعت هر سال برنامه‌ای برگزار می‌کند و امسال نیز امکان همکاری با وزارتخانه برای برگزاری مراسم وجود دارد.

  کارگران چاپخانه‌ها توجه به آموزش 

  ابوالحسنی با اشاره به توسعه برنامه‌های اتحادیه چاپخانه‌داران در حوزه آموزش، گفت: این دوره از هیات‌مدیره توجه ویژه‌ای به بحث آموزش داشته است و برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت ازجمله اقداماتی بوده که از سال گذشته تاکنون در حال اجرا است.

  وی ادامه داد: اجرای برنامه آموزشی با همکاری موسسه هایدلبرگ آلمان یکی دیگر از این برنامه‌ها برای مدیران چاپخانه‌ها است که در شرکت افست برگزار خواهد شد.

  کارگران چاپخانه‌ها ابوالحسنی همچنین از رایزنی با مرکز علمی کاربردی واحد 30 برای برگزاری دوره‌های آموزشی خبر داد و عنوان کرد: قرار است در این دوره‌های تک پودمان با حضور استادان رشته چاپ، مسائل و مباحث حوزه آموزشی به کارگران چاپخانه‌ها و فعالان این حوزه آموزش‌هایی داده شود.

  مطلب قبلیمدیر عامل خانه چاپ چکاوک؛ جای خالی چینی هاو فرصتی برای تولید کنندگان خاورمیانه ای
  مطلب بعدیمجتمع نقش الماس؛ شب الماسی دی ماه

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  7 + پانزده =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.