حمایت تشکل‌ های صنعت چاپ از گزینه پیشنهادی وزارت ارشاد

  0
  54
  تشکل‌ های صنعت چاپ

  غلامرضا شجاع، نماینده تشکل‌ های صنعت چاپ  سراسر کشور، از حمایت این تشکل‌ ها از گزینه پیشنهادی دولت برای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم غلامرضا شجاع، نماینده تشکل‌ های صنعت چاپ و مصرف‌کنندگان کاغذ و مقوای استان‌های سراسر کشور‌ با اشاره به گزینه پیشنهادی دولت برای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از حمایت تشکل‌های صنعت چاپ و نشر و واردکنندگان و صادرکنندگان  و شرکت تعاونی مطبوعات ایران و مصرف‌کنندگان کاغذ در 31 استان کشور از محمد‌مهدی اسماعیلی خبر داد.

  تشکل‌ های صنعت چاپوی ادامه داد:  همچنین تشکل‌ها و انجمن‌های دیگری هم‌چون انجمن اسلامی ناشران تهران، انجمن واردکنندگان ماشین آلات صنعت چاپ، انجمن علمی و فناوری صنعت چاپ، اتحادیه لیتوگرافان تهران، اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ، انجمن پیشکسوتان صنعت چاپ ایران،  شرکت تعاونی مطبوعات ایران، انجمن دانشگاهی و دیگر صنایع وابسته به چاپ  نیز در گفت‌وگو با بنده از حمایت خود از محمد‌مهدی اسماعیلی به عنوان گزینه پیشنهادی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داند.

  بیشتر بخوانید:

  چاپخانه داران تبریز و نوید آینده ای روشن

  تشکل های صنعت چاپحل مشکلات تشکل‌ های صنعت چاپ  سراسر کشور با کمک وزیر پیشنهادی

  گفت:‌ با وجود اینکه یکی از صنایع فرهنگی ـ‌ اقتصادی کشور یعنی صنعت چاپ بیش از یک میلیارد دلار در سال گردش مالی در جهان دارد، جایگاه و اهمیت آن تاکنون نادیده گرفته  شده است. صنعت جاپ امروز یکی از صنایع مهم و کاربردی در دنیا محسوب می‌شود. در ایران نیز بالغ بر 100 هزار نفر به صورت مستقیم در این صنعت مشغول به کار هستند و از آن ارتزاق می‌کنند. 

  وی ادامه داد:‌ ما امیدواریم با حضور اسماعیلی در وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی برای مسئله مهم کاغذ چه در تولید داخلی و واردات  تدبیری اتخاذ و مشکلات دسترسی صنایع به مواد اولیه نیز برطرف شود.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهار × 4 =