بیان مشکلات مالیاتی صنعت چاپ توسط نمایندگان اتحادیه

  0
  110
  مشکلات مالیاتی صنعت چاپ

  نمایندگان اتحادیه چاپخانه ‌داران تهران با مدیرکل و مسئول بخش انفورماتیک اداره کل امور مالیاتی مرکز تهران در روز چهارشنبه ۲۵خرداد در نشستی به بیان مشکلات مالیاتی صنعت چاپ پرداختند.

  این نشست با حضور دیلمی مدیرکل اداره کل امور مالیاتی مرکز تهران و حسینی مسئول بخش انفورماتیک این اداره، امیر شهلائی مقدم بازرس اتحادیه چاپخانه داران تهران و نماینده صنف چاپ در هیئت های حل اختلاف مالیاتی، احمد فروزیده عضو کمیسیون حل اختلاف و حسن رخشانفر مشاور مالیاتی اتحادیه برگزار شد.

   

  احقاق مطالبات و حل مشکلات مالیاتی صنعت چاپ

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اتحادیه چاپخانه داران تهران، در این نشست با توجه به اینکه تعداد زیادی از واحدهای چاپی در مرکز شهر تهران مستقر بوده و زیرمجموعه اداره کل امور مالیاتی مرکز هستند، مسائل مختلفی ازجمله برخوردهای سلیقه‌ای بعضی از کارشناسان مالیاتی، ضرورت اصلاح ضرایب مالیاتی و همچنین مشکلاتی که در مستندسازی و نگهداری اسناد، مدارک و تایید دفاتر قانونی وجود دارد؛ مطرح شد که مورد استقبال مدیرکل اداره مالیاتی مرکز قرار گرفت.

  مشکلات مالیاتی صنعت چاپ دیلمی تاکید کرد: برگزاری این نشست ها می تواند به شفاف سازی اوضاع مودیان و رفع مشکلات مالیاتی صنعت چاپ کمک موثری کند و قول می دهم برای حل مشکلات مالیاتی و احقاق مطالبات صنف چاپ، همکاری های لازم را به عمل آورم.

  همچنین در این نشست به مشکل فعالان صنف چاپ از محل اجرای ماده ۱۸۱ قانون مالیات های مستقیم و صدور برگه های متمم با مبالغ گزاف نیز اشاره شد که دیلمی برای حل این مشکل نیز قول همکاری داد.

  بیشتر بخوانید: تعاونی چاپخانه داران: پاسخگویی به ابهامات

  گفتنی است که در پایان نشست یاد شده، حسینی مسئول بخش انفورماتیک نیز، قول هرگونه همکاری این اداره کل به منظور آموزش، تبیین و توضیح قوانین مالیاتی به صنف چاپ با مشارکت اتحادیه چاپخانه داران تهران را به نمایندگان اتحادیه اعلام کرد.

  مطلب قبلیبازار مسکن تهران و جابه جایی رکورد قیمتی
  مطلب بعدیپاویون صنعت چاپ ایران برندی قدرتمند در خاورمیانه

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  هفده − چهار =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.