نقش کلیدی کارگران صنایع چاپ در جامعه

  0
  68
  صنعت چاپ کردستان

  کارگران صنایع چاپ، نشر و بسته‌ بندی، همواره بی‌ دریغ و با ایثارگری امکان تامین بسته‌ بندی مورد نیاز صنایع کلیدی و مولد کشور، در ارائه کالا به بازارهای داخلی و صادراتی را میسر کرده و رفع نیازهای فرهنگی جامعه را فراهم کرده‌اند.

  کارگران صنایع چاپبه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا، بابک عابدین رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ به مناسبت ١١ اردیبهشت روز جهانی کار و کارگر یادداشتی  درباره نقش کارگران صنایع چاپ به نکاتی اشاره کرده است. متن این یادداشت به شرح زیر است؛

   

  رفع نیازهای فرهنگی جامعه با ایثارگری کارگران صنایع چاپ

  با آرزوی قبولی طاعات و عبادات، 11 اردیبهشت روز کارگر را به تمامی کارگران شریف و زحمت‌کش ایران تبریک عرض می‌کنم.

  کارگران طی دوران جنگ اقتصادی در صف اول جبهه مقاومت با تمام توان به توسعه تولید و صادرات کشور خدمت کرده‌اند. حال در شرایط دشوار شیوع بیماری کرونا این مردان و زنان با رشادت و با شعار یک ایران یک ملت، در حفظ فعالیت خطوط تولیدی کشور تلاش می‌کنند.

  کارگران صنایع چاپ، نشر و بسته‌بندی، همواره بی‌دریغ و با ایثارگری امکان تامین بسته‌ بندی مورد نیاز صنایع کلیدی و مولد کشور، در ارائه کالا به بازارهای داخلی و صادراتی را میسر کرده و رفع نیازهای فرهنگی جامعه را فراهم کرده‌اند.

  تلاش این عزیزان موجب شده تا مراکز توزیع کالا در کشور حتی یک لحظه از کالای مورد نیاز مردم خالی نباشند. متاسفانه تعدادی از کارگران صنایع چاپ، نشر و بسته بندی کشور در مبارزه با ویروس کووید 19 و در راه خدمت به کشور جان خود را از دست داده‌اند.

  آنان به فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای جهش تولید و رونق اقتصادی لبیک گفته و در این راه از جان خود گذشته‌اند.

  در این روز که بنام زیبای گارگر مزین شده بر شخصیت والای کارگران سر تعظیم فرود می‌آوریم و از آن‌ها سپاس‌گزاری می‌کنیم.

  به فرمایش رسول اکرم (ص): عبادت هفتاد جز است و بالاترین و بزرگترین جز آن کسب حلال است.

  روزتان مبارک

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  17 − 13 =