برگزاری جلسه کمیته نظارت بر عملکرد چاپخانه ها و کانون های آگهی و تبلیغاتی

  0
  48
  عملکرد چاپخانه ها و کانون های آگهی و تبلیغاتی

  در آستانه شروع فعالیت تبلیغاتی کاندیداهای انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا جلسه کمیته نظارت بر عملکرد چاپخانه ها و کانون های آگهی و تبلیغاتی و رسانه های شهرستان بافت برگزار شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی ارشاد؛ در این جلسه ابتدا دهقانی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی توضیحاتی در خصوص فعالیت چاپخانه ها و فعالین حوزه مجازی ارائه نمود و گفت: چاپخانه ها در طول سال به لحاظ بیماری کرونا و شرایط موجود از نظر مالی متضرر و آسیب دیده اند که امید است با طرح واکسن از این بحران هرچه زودتر خارج شویم و فعالیت های فرهنگی مجدد با گام های محکم تری برداشته شود.

  سپس معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار به موضوع و اهمیت انتخابات پیش رو اشاره کرد و گفت: باید زمینه حضور و مشارکت و ایجاد نشاط سیاسی در جامعه فراهم شود و رسانه ها و اصناف فرهنگی بتوانند در این خصوص تاثیرگذار باشند.

   

  عملکرد چاپخانه ها و کانون های آگهی و تبلیغاتی

  وی در ادامه به موارد مجاز و غیر مجاز تبلیغات کاندیداها اشاره کرد و افزود: کاندیداها بر اساس قانون و در زمان تعیین شده و صرفا بر اساس مصادیق ابلاغی در قانون انتخابات مجاز به تبلیغات هستند.

  در ادامه جلسه دادستان به موضوع امنیت و مشارکت در انتخابات پرداخت و ضوابط قانونی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری را بیان کرد.

  جلسه کمیته نظارت بر عملکرد چاپخانه ها و کانون های آگهی و تبلیغاتی با حضور معاون سیاسی واجتماعی فرماندار، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، دادستان، شهردار،جانشین فرماندهی انتظامی و تعدادی از مسئولین واحدهای صنفی چاپخانه ها و فعالان حوزه فضای مجازی در محل فرمانداری شهرستان بافت برگزار شد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سیزده − سه =