انتخابات هیئت مدیره صنف دارندگان کارگاه های ظهور، چاپ و تکثیر شیراز برگزار شد

  0
  53
  صنف دارندگان کارگاه های ظهور، چاپ و تکثیر

  انتخابات هیئت مدیره و بازرس صنف دارندگان کارگاه های ظهور، چاپ و تکثیر عکس شیراز در اداره صنعت، معدن و تجارت استان فارس برگزار و هیئت انتخابی مشخص شدند.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از برروز در استان فارس، انتخابات هیئت مدیره و بازرس صنف دارندگان کارگاه های ظهور، چاپ و تکثیر عکس شهرستان شیراز در اداره صنعت، معدن و تجارت استان فارس برگزار و هیئت انتخابی مشخص شدند.

  در انتخابات هیئت مدیره صنف دارندگان کارگاه های ظهور، چاپ و تکثیر عکس شیراز که در روز شنبه (5 شهریورماه) با حضور دارندگان پروانه کسب اتحادیه عکاسان شیراز برگزار شد و آقایان وحید یراق طلایی با ۱۱۴ رای، محمدرضا تابنده با ۸۵ رای، مهرزاد ساعتی با ۶۸ رای، جواد صادق نژاد ۵۹ رای و محمد مهدی لهبی با ۵۸ رای عضو اصلی هیئت مدیره این دوره اتحادیه عکاسان شیراز شدند و آقای مهدی صداقت نیا با ۷۰ رای به عنوان بازرس انتخاب شدند.

  از هیئت مدیر قبلی که از سال ۱۳۹۶ تاکنون مدیریت اتحادیه عکاسان را بر عهده داشتند تقدیر و تشکر شد، آقایان قدرت اله جوکاری، صدراله برازجانی محمود مردانی کامران دوانی صمد حق جو وحید یراق طلایی سکان هدایت اتحادیه عکاسان را در دست داشتند.

  بیشتر بخوانید: هیئت مدیره اتحادیه چاپخانه داران استان فارس معرفی شدند 

  شایان ذکر است اتحادیه عکاسان شیراز به همت این عزیزان همیشه در صدر اتحادیه های کشوری بوده است.

  مطلب قبلیتعاونی انجمن ناشران آموزشی تشکیل می شود
  مطلب بعدیحاج حسین محمدی؛ زندگی با عطر کاغذ و بوی مرکب

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  10 − 8 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.