تقدیر اتحادیه از حاضران در آیین پاسداشت چهره های ماندگار

  0
  72
  آیین پاسداشت چهره های ماندگار

  احمد ابوالحسنی؛ رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران در یادداشتی مراتب قدردانی خود را از اهالی صنعت چاپ برای حضور پرشور در آیین پاسداشت چهره های ماندگار صنعت چاپ ایران ابراز داشت.

  متن یادداشت قدردانی رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران از اهالی صنعت چاپ برای حضور پرشور در آیین پاسداشت چهره های ماندگار صنعت چاپ ایران:

   

  فعالان محترم و گرامی صنف چاپ

  با درود و احترام به شما که با آگاهی و کمال خواهی مثال زدنی خود، در آیین پاسداشت چهره های ماندگار صنعت چاپ ایران شرکت کردید.

   استقبال با شکوه شما گرانمایه گان از این مراسم موجب دلگرمی تمامی دست اندرکاران برپایی آیین سپاس شد و بار دیگر حمایت و همراهی شما را، از اتحادیه چاپخانه داران تهران نشان داد.

   از این رو هیئت مدیره اتحادیه چاپخانه داران تهران به پاس حضور باشکوه خانواده معظم صنف چاپ، صمیمانه ترین سپاس ها را تقدیم داشته و برای تمامی فعالان این عرصه، توانی صد چندان از پروردگار طلب می کند تا به واسطه لحظه لحظه فعالیت شما عزیزان در این صنعت بزرگ، توسعه برای تمام مردم ایران به ارمغان آورده شود.

  بی تردید، برپایی موفقیت آمیز آیین پاسداشت چهره های ماندگار صنعت چاپ ایران حاصل همدلی، همفکری و همکاری بزرگان، متفکران، مدیران و حامیان مالی این رخداد بود. بر کسی پوشیده نیست که هر فعالیت نظام مندی تنها در گرو تلاش خردمندانه بزرگان و مدیران به ثمر می نشیند.

  از این رو هیئت مدیره، کمال تشکر و امتنان خود را به پاس نقش بارز و مشارکت ارزشمند پیشکسوتان، بزرگان و حامیان مالی برگزاری آیین سپاس ابراز می دارد.

  آیین پاسداشت چهره های ماندگارو اما حضور پرشور خانواده چاپ در مراسم آیین پاسداشت چهره های ماندگار، مهر تاییدی بر اعتماد و اطمینانی بود که این خانواده بزرگ نسبت به عملکرد و مدیریت تشکیلات صنفی خود دارد.

  اعتمادی که به نماد قدرت اتحادیه تبدیل شده و می تواند همانند گرزی آهنین بر سر کوچک اندیشانی فرود آید که از سر آشفتگی و غلط اندیشی، سعی کردند، مشارکت مستقیم و قطعی اتحادیه چاپخانه داران را مورد تردید قرار دهند و به نام و نشان این تشکیلات صنفی که بر لوح تقدیر برگزیدگان خودنمایی می کرد، خدشه وارد کنند. حرکت غلطی که نزدیک بود منجر به ضربه ای دردناک و مهلک بر پیکره نیمه جانشان شود.

  بیشتر بخوانید:  آیین سپاس چهره های ماندگار صنعت چاپ ایران برگزار شد

  ولی درایت و پادرمیانی مدیریت اتحادیه و مدیرکل محترم دفتر چاپ وزارت فرهنگ، مانع از این شد که نفس های به شماره افتاده غلط اندیشان، با تجمع اعتراضی فعالان صنف چاپ برای همیشه قطع شود.

  در این ماجرا آنچه خودنمایی می کند؛ این است که خانواده بزرگ چاپ هیچ حرکتی را که علیه نام و اعتبار اتحادیه چاپخانه داران که نماد هویت صنفیشان است را، تاب نمی آورند و کوچک ترین حرکت را با بزرگ ترین ضربه پاسخ خواهد داد. ولی آنچه مشخص نیست؛ آن است که غلط اندیشان متوهم، چه زمانی خواهند توانست فهم خود از مسائل را، به فهم اعضای صنف چاپ نزدیک کنند تا از ضربه های برق آسای صنف درامان بمانند.

  مطلب قبلیقائم مقام نمایشگاه بین المللی کتاب‌ از فروش 137 میلیاردی در بخش مجازی خبر داد
  مطلب بعدیچگونگی رهبری استارت آپ برای مدیران

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  هفده − 12 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.