استعفا در هیئت مدیره اتحادیه سازندگان کلیشه و لیتوگراف

  گفت و گو با غلامرضا شجاع مدیرعامل تعاونی لیتوگرافان

  0
  260
  شجاع دریافت مالیات

  استعفای غلامرضا شجاع از هیئت مدیره اتحادیه سازندگان کلیشه و لیتوگراف

  یک هفته پس از برگزاری انتخابات هیئت مدیره اتحادیه سازندگان کلیشه و لیتوگراف، مهر و پلاک، چاپ اسکرین و دیجیتال تهران، با خبر شدیم که غلامرضا شجاع که با کسب 106 رای به عنوان نایب رئیس اول این اتحادیه برگزیده شده بود، از ادامه همکاری خودداری و متن استعفای خود را به ریاست اداره امور اصناف و تشکل ها و همچنین اتحادیه مزبور ارائه کرده است.

  شجاع در گفت و گو با خبرنگار ما تصمیم به استعفایش را حتی قبل از کاندیداتوری خود دانست که ریاست و نایب رئیس تعاونی در جریان بوده اند و علت حضور در این انتخابات را تنها زدن مهر ابطالی بر گفته های کاذب برخی افراد برشمرد که تنها راه رقابتی‌شان مخدوش کردن چهره رقبا است.

   

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین، غلامرضا شجاع مدیرعامل تعاونی لیتوگرافان در رابطه با علت کاندیدا شدن در انتخابات هیئت مدیره اتحادیه سازندگان کلیشه و لیتوگراف، مهر و پلاک، چاپ دیجیتال و اسکرین تهران گفت: بنده به عنوان مدیرعامل شرکت تعاونی لیتوگرافان تنها فرد حقوقی حاضر در انتخابات بودم که در دوره قبل نیز با عنوان نماینده تعاونی در اتحادیه حضور داشتم. دلیل اصلی کاندیدا شدن من اثبات ادعای پوچ و بی اساس رئیس یکی از اتحادیه ها مبنی بر رد صلاحیت بنده با بیان این جمله بود که «من شجاع را به دلیل مسائل امنیتی رد صلاحیت می کنم!» و حالا باید از گفته ی کذب خود خجالت بکشد.

  وی ادامه داد: پس از ثبت نام نیز صلاحیت بنده از سوی نهاد امنیتی و اداره اماکن و اتاق اصناف تأیید شدم و به عنوان یکی از نامزدها برای حضور در هیئت مدیره اتحادیه سازندگان کلیشه و لیتوگراف، مهر و پلاک، چاپ دیجیتال و اسکرین تهران پزیرفته  شدم. با این وجود حتی صبح روز انتخابات نیز از گزند افترای برخی افراد که می گفتند شجاع رد صلاحیت شده یا قبل از انتخابات انصراف می دهد و در اصل قصد وادار کردن بنده به انصراف را داشتند در امان نبودم؛ هرچند که نتوانستند به هدف زشت خود دست یابند.

  مدیرعامل تعاونی لیتوگرافان تصریح کرد: دخالت یک اتحادیه دیگر در انتخابات اتحادیه ما یک بداخلاقی صنفی است. حتی پیش از برگزاری انتخابات هم آگاه شدیم که کارمندشان طی تماس با اعضای اتحادیه ما برای کاندیدای خاصی تبلیغات می کرد که این دور از مرام حرفه ای و مردانگی است.

  هیئت مدیره اتحادیه سازندگان کلیشه و لیتوگرافوی افزود: با مشاهده چنین رفتارهایی تصمیم گرفتم که در هیئت مدیره اتحادیه سازندگان کلیشه و لیتوگراف، مهر و پلاک، چاپ دیجیتال و اسکرین تهران شرکت کنم اما از قبل با رئیس و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت تعاونی صحبت کرده و به این نتیجه رسیده بودم که چه اول چه آخر و یا حتی اگر رای نیاورم تنها برای اثبات دروغگویی آن آقا در این انتخابات شرکت کنم.

  شجاع  در ادامه با بیان اینکه برای حضور در انتخابات هیئت مدیره و بازرس اتحادیه سازندگان کلیشه و لیتوگراف، مهر و پلاک، چاپ اسکرین و دیجیتال تهران هیچگونه فعالیت تبلیغاتی از چاپ عکس و بنر و تا ساخت فیلم و کلیپ انجام نداده است، اظهار داشت: هدف من فقط حضور در انتخابات برای اثبات این بود که مشکلی با هیچ جایی ندارم. بنده گدایی رای نکردم و به صورت مستقل در انتخابات شرکت کردم، هیچ فرقی هم برایم نداشت که سمتی کسب کنم یا خیر زیرا علاقه ای برای حضور در اتحادیه نداشتم. از قبل هم قرار بود با هر سمتی که در جریان انتخابات کسب کنم استعفا بدهم.

  وی در توضیح بیشتر گفت: متأسفانه با شروع انتخابات هیئت مدیره و بازرس اتحادیه سازندگان کلیشه و لیتوگراف، مهر و پلاک، چاپ اسکرین تهران، برخلاف انتظار شاهد بداخلاقی ریاست اتحادیه خودمان نیز شدم. در گروهی که به اسم انتخابات در فضای مجازی تشکیل شده بود بنده را بعد از 28 سال خدمت و با این محاسن سفید به دروغگویی متهم کرد، درصورتی که همه اعضای هیئت مدیره شاهد هستند که من هیچ گاه دهان به بهتان نگشاده ام و کسی که مرا اینگونه معرفی کند دورغگو است.

  شجاع ادامه داد: بنده همواره از عملکرد و سلامت اتحادیه، هیئت مدیره و کارکنانش دفاع کرده ام. به این صورت در میان دو تیغ قیچی از طرف ریاست اتحادیه خودمان و اتحادیه دیگر تحت افتراء قرار گرفتم.

  مدیرعامل تعاونی لیتوگرافان خاطرنشان کرد: امروز هم طبق برنامه ای که داشتم، پس از گذشت یک هفته از هیئت مدیره اتحادیه سازندگان کلیشه و لیتوگراف، مهر و پلاک، چاپ دیجیتال و اسکرین تهران استعفانامه خود را برای جناب جعفرنیا، ریاست اداره اموراصناف و تشکل ها، همچنین اتحادیه خودمان فرستادم.

  بیشتر بخوانید: انتخابات هیئت مدیره اتحادیه سازندگان کلیشه و لیتوگراف و چاپ دیجیتال تهران برگزار شد

  وی تصریح کرد: در متن استعفانامه از هیئت مدیره اتحادیه سازندگان کلیشه و لیتوگراف علت خود را بداخلاقی های انتخاباتی ذکر کردم که حقیقت دارد و دلیل دیگر آن نیز هویدا کردن این دروغ و تهمت مبنی بر اینکه بنده از سوی نیروهای امنیتی رد صللاحیت شده ام، بود؛ بنابراین اکنون پس از رسیدن به هدفم از حضور در هیئت مدیره اتحادیه سازندگان کلیشه و لیتوگراف، مهر و پلاک، چاپ دیجیتال و اسکرین تهران، انصراف می دهم.

  هیئت مدیره اتحادیه سازندگان کلیشه و لیتوگراف

  مطلب قبلیعرضه کتاب‌ های چاپ قدیم متکی بر یارانه کاغذ با قیمت گذاری های جدید
  مطلب بعدیصنایع بسته بندی پگاه موفق در تولید، چاپ و ملزومات بسته بندی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  20 − 14 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.