تعامل با تامین کنندگان مواد اولیه صنعت چاپ در بیست و نهمین نمایشگاه چاپ

  گفت و گو با حمید غفاری، رئیس هیئت‌ مدیره شرکت تعاونی چاپخانه‌ داران تهران

  0
  40
  تامین کنندگان مواد اولیه صنعت چاپ

  شرکت تعاونی چاپخانه‌داران تهران همزمان با حضور در بیست‌ و نهمین نمایشگاه بین‌ المللی چاپ و بسته‌بندی تهران با تامین کنندگان مواد اولیه صنعت چاپ، نشست هماهنگی برگزار می‌کند.

  تامین کنندگان مواد اولیه صنعت چاپ حمید غفاریبه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ حمید غفاری، رئیس هیئت‌ مدیره شرکت تعاونی چاپخانه‌ داران تهران با  اشاره به حضور این شرکت در بیست ‌و نهمین نمایشگاه بین ‌المللی چاپ و بسته ‌بندی تهران، گفت: برگزاری نمایشگاه چاپ فرصتی مغتنم برای تمام چاپخانه‌ داران و فعالان صنعت چاپ است که در طول سال فرصت دیدار یا تعامل با یکدیگر را ندارند، آن‌ ها می ‌توانند از این فضا بیشترین و بهترین بهره را ببرند.

   وی ادامه داد: معمولا نمایشگاه چاپ زمینه ‌ساز ارتباطی سازنده و تعاملی پایدار و پُربار برای اهالی صنعت چاپ است زیرا می ‌توانیم جدیدترین اخبار و رویدادهای این حوزه را با هم به اشتراک بگذاریم.

  مرکب تامین کنندگان مواد اولیه صنعت چاپهماهنگی تعاونی با تامین کنندگان مواد اولیه صنعت چاپ

   غفاری با اشاره به دستاوردهای دو روز نخست نمایشگاه، توضیح داد: در این مدت با تامین کنندگان مواد اولیه صنعت چاپ به گفت ‌و گو نشستیم که بخشی از آن‌ ها تولیدکننده و برخی دیگر واردکننده هستند. هدف از این گفت ‌و گوها رفع مشکل تامین مواد اولیه بود.

   وی با بیان اینکه بخش عمده این نشست‌ها بعد از نمایشگاه نیز ادامه خواهد داشت، تاکید کرد: برخی از چاپخانه‌داران نیز طی این دو روز برای سرمایه‌گذاری اعلام آمادگی کرده‌اند و به زودی نشست‌ هایی برای پیگیری مطابات صنف خواهیم داشت.

   به گفته غفاری، در این ایام، مدیرعامل، اعضای هیئت‌ مدیره و بازرسان تعاونی با هدف تحقق هرچه بهترِ اقدامات شرکت تعاونی چاپخانه‌ داران در غرفه 8A، سالن ۳۵ حضور دارند.

  بیشتر بخوانید: هدف وزارت صمت؛ رفع مشکلات فعالان صنعت چاپ است

   بیست ‌و نهمین نمایشگاه چاپ و بسته ‌بندی تهران تا 2 آبان از ساعت 8 تا 15 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا است‌.

  تامین کنندگان مواد اولیه صنعت چاپ

  مطلب قبلیهمه چیز درباره پرفورمنس مارکتینگ
  مطلب بعدیآذربایجان شرقی؛ پلی برای صادرات محصولات چاپی به دنیا

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  17 + هفت =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.