مدیرعامل چاپ طلایه مرجان: چوب لای چرخ تولیدکنندگان‌ گذاشته نشود

  0
  64
  علی مخزن چاپ طلایه مرجان

  حضور  چاپ طلایه مرجان در پاویون برترین های صنعت چاپ 

  مدیرعامل چاپ طلایه مرجان ضمن تاکید بر گسترش بازارهای چاپ و بسته بندی در خارج از کشور اظهار داشت که نباید با ایجاد موانع برای تولیدکنندگان چوب لای چرخ آنها گذاشت.

  علی مخزن مدیرعامل چاپ طلایه مرجان نمایشگاه را فرصتی برای اعلام حضور شرکت‌ ها برشمرد و گفت: عده‌ ای از شرکت ‌ها به‌قدر کافی شناخته شده هستند که نیاز به تبلیغ یا حضور در نمایشگاه ندارند اما به‌ هر حال نمی ‌توان از پیامد های مثبت آن برای صنعت چاپ و بسته ‌بندی و همین ‌طور مجموعه ‌های مختلف چشم‌ پوشی کرد.

  مدیرعامل چاپ طلایه مرجان حضور بازدیدکنندگان خارجی را برای نمایشگاه ضروری دانست و اظهار داشت: شرکت‌ ها و مجموعه‌ های داخل کشور راه‌ های زیادی برای یافتن یکدیگر دارند؛ آنچه اهمیت دارد یافتن مشتری یا تولیدکنندگان و صادرکنندگان در خارج از کشور است.

  چاپ طلایه مرجاناین پیشکسوت صنعت چاپ ادامه داد: ما بیشتر با همسایگان خود در ارتباط هستیم درصورتی‌که باید به فکر بازارهایی گسترده ‌تر و متنوع ‌تر در سطح جهان باشیم چراکه به‌ واقع کشور ما در صنعت چاپ سخن‌ های زیادی برای گفتن دارد. این در شرایطی است که تولیدکنندگان ما در مقایسه با کشوری مثل ترکیه نه‌تنها امکانات زیادی ندارند و از حمایت‌ های لازم برخوردار نیستند بلکه در بیشتر مواقع شاهد هستیم که چوب لای چرخ تولیدکنندگان‌ هم گذاشته می ‌شود.

  مدیرعامل چاپ طلایه مرجان تصریح کرد: چاپ، صنعت گرانی است و سرمایه‌گذاری در آن سخت، اگر عشق نباشد مطمئن باشید که راه به‌جایی نخواهیم برد. همه ما به مام وطن بدهکار هستیم و باید دین خود را به آن ادا کنیم. این دین ممکن است تولید باشد. تولیدکنندگان باید حمایت بیشتری شوند که یکی از راه ‌های آن باز کردن درهای کشور برای ارتباط قوی و مؤثرتر با دیگر کشورهای جهان است.

  بیشتر بخوانید: مدیر هلدینگ کیمیای نقش الماس: واردات ماشین‌آلات و مواد اولیه زمانبر است

  این پیشکسوت صنعت چاپ در رابطه با علت حضور خود در این نمایشگاه خاطرنشان کرد: من معمولاً در نمایشگاه‌ها حضور ندارم؛ البته نه به این معنا که مخالف آن باشم بلکه آنقدر درگیر تولید هستم که ضرورتی برای آن نمی‌بینم اما از آنجا که نمایشگاه بین ‌المللی چاپ، بسته ‌بندی و فرآوری پاویونی برای برترین ‌های صنعت چاپ در نظر گرفته و از من برای شرکت در آن دعوت شد، بر خود واجب دیدم که در این رویداد حاضر شوم.

  مطلب قبلیبسته بندی های محصولات؛ رسانه‌ ای بزرگ برای ارائه فرهنگ
  مطلب بعدیسامانه خرید از کتابفروشی‌، بستر دائمی برای فروش کتاب

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  پنج × سه =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.