اتحادیه چاپخانه داران تهران؛ اعاده حیثیت

  گفت و گو با احمد ابوالحسنی، رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران

  0
  134
  اتحادیه چاپخانه داران تهران

  رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران گفت: بنده از کلیه اتهامات ناروایی که توسط شکایت واهی نماینده اتحادیه سازندگان کلیشه، لیتوگراف، مهر و پلاک و چاپ اسکرین درباره تحصل مال نامشروع و تعقیب از امتیازات و خیانت برائت حاصل کردم. 

  احمد ابوالحسنی، رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران در گفت و گو با چاپ و نشر آنلاین درباره دفاع از حیثت خود، اتحادیه چاپخانه داران تهران و شرکت نمایشگاهی گفت: جناب معراج محمدی، به عنوان نماینده اتحادیه سازندگان کلیشه، لیتوگراف، مهر و پلاک و چاپ اسکرین دو سال گذشته درباره مسائل نمایشگاه چاپ و بسته بندی یکسری تهمت ها به بنده زده بودند و به پخش نامه ای غیر اخلاقی در شبکه های اجتماعی پرداخته و بر همین اساس تحت عناوین تحصل مال نامشروع، سوء استفاده و تعقیب از امتیازات و خیانت در امانت اقدام به شکایتی واهی کرده بودند.

  ابوالحسنی ادامه داد: علیرغم تلاش های وی خورشید حقیقت آشکار شد و اینجانب به فضل خداوند موفق شدم پس از مدت ها مراجعات مکرر و صرف وقت و هزینه از کلیه اتهامات ناروای وارده توسط وی برائت حاصل کنم.

  رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران

  بیشتر بخوانید: تشکیل کمیته ای برای تعقیب مشکلات صنعت چاپ

  وی در ادامه خاطرنشان کرد: قطعا با توهین به اتحادیه چاپخانه داران تهران، رئیس اتحادیه و اعضای هیئت مدیره آن برخورد خواهیم کرد. ما با نقد هیچ مشکلی نداریم و هرگونه نقدی را پذیرا هستیم. ما قبول داریم که ممکن است تمام کارهایمان در اتحادیه به نحو احسن انجام نشود و در برخی موارد با اشکالاتی روبرو باشد ولی نقد کردن با تهمت و افترا زدن و تخریب کردن متفاوت است و آن همانجایی است که فرد خاطی باید منتظر جواب قاطع اتحادیه صنف معظم چاپ و عواقب کار خود باشد.

  گفتنی است که رونوشت این نامه به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزیر صنعت، معدن و تجارت، معاون فرهنگی ارشاد اسلامی، رئیس اتاق اصناف تهران، رئیس اتاق اصناف ایران، حراست سازمان صنعت، معدن و تجارت و جراید و روزنامه ها ارسال شد.

  رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهرانرئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران

  اتحادیه چاپخانه داران تهران

   

  مطلب قبلیتشکیل کمیته ای برای تعقیب مشکلات صنعت چاپ
  مطلب بعدیساخت ظروف یکبار مصرف زیست تخریب‌ پذیر برای نخستین بار در کشور

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  18 + 15 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.