پاسداشت فضای همدلی چاپخانه داران تهران

  0
  109
  چاپخانه داران تهران

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین ظهر روز دوشنبه 27 بهمن ماه محمود نام‌آور، مدیرعامل شرکت آلتین نام آور به پاسداشت ایجاد فضای همدلی در اتحادیه چاپخانه داران تهران ضیافت نهاری را در رستوران سهند ترتیب داد.

  گفتنی است که در این مراسم اعضای جدید و سابق هیئت مدیره اتحادیه چاپخانه داران تهران و همچنین هیئت امنای آئین سپاس چهره های ماندگار صنعت چاپ حضور به هم رساندند. در خلال این ضیافت از زحمات بهمن پورمند، نایب رئیس سابق اتحادیه چاپخانه داران تهران که در طی دوره فترت هیئت مدیره جدید سکانداری اتحادیه را عهده دار بود، تشکر و قدردانی به عمل آمد.

  مدیرعامل شرکت آلتین نام‌آور از فعالان بازار تامین ملزومات چاپ، با تکریم از سیاست‌های هیئت مدیره جدید اتحادیه چاپخانه داران تهران گفت: این همدلی و همکاری که هم اکنون در اتحادیه چاپخانه داران تهران و صنف چاپ ایجاد شده، سرآغاز وقوع رویدادهای بزرگ و مثمر ثمر برای تمامی اعضای خانواده چاپ تهران و چه بسا ایران باشد.

  چاپخانه داران تهران

  وی در خصوص شرایط فعلی بازار کشور گفت: در حال حاضر بازار تامین مواد اولیه چاپ در کشور با مشکلاتی روبرو است که البته این مشکلات فقط مربوط به ایران نیست بلکه بازار تمام دنیا با معضل کمبود مواجه است. می دانیم که کرونا دست همه را در تولید و توزیع  بسته است و با توجه به اینکه  بازار ایران با بازارهای جهانی مراوده کمتری دارد،  بنابراین مشکل کمبود در بازار کشور نمود بیشتری پیدا کرده است.

  وی افزود: در شرایطی که به دلیل محدودیت های ناشی از کرونا، شرکت های بزرگ دنیا، کاهش بیش از ۳۰۰ هزار تنی را در تولید و صادراتشان تجربه کردند، دیگر حرفی درخصوص کمبود در بازار ایران که با  مشکلات عدیده ای غیر از کرونا دست به گریبان است، نمی گذارد.

  چاپخانه داران تهران در فضای همدلی و همکاری 

  نماینده شرکت سان کمیکال در ایران، با بیان اینکه پیش بینی می کنم قیمت ها در سال آینده افزایش چشمگیری داشته باشد،  اظهار داشت: قطعا اوایل سال آینده خورشیدی به دلیل تغییر مبنای ارز دولتی از دلار 4200  تومانی به دلار 17 هزار تومانی، حداقل 40 درصد هزینه های ترخیص گمرکی افزایش خواهد یافت که این  رقم بر قیمت های نهایی کالاها تاثیر زیادی می گذارد.

   نام آور با اشاره به اینکه اگر فرصتی فراهم شود، تمایل دارم عضو اتحادیه چاپخانه داران تهران شوم، تصریح کرد: خوشبختانه فضای فعلی اتحادیه، فضای همدلی، همفکری و همکاری است که تاکنون در این اتحادیه سابقه نداشته است.

  وی افزود: در راستای سیاست های هیئت مدیره جدید، بار دیگر پیشکسوتان چاپ با محوریت اتحادیه دور هم جمع شدند و فعالان صنف هم با بهره گرفتن از تجارب بزرگان، به ریشه یابی و واکاوی  مشکلات مشغولند.

  پاسداشت فضای همدلی چاپخانه داران تهرانچاپخانه داران تهرانچاپخانه داران تهرانچاپخانه داران تهرانچاپخانه داران تهرانچاپخانه داران تهران

  مطلب قبلیافتتاح اولین چاپخانه دیجیتال شبانه روزی استان سمنان
  مطلب بعدیچهارمین دوره نشان شیرازه؛ یک رویداد حرفه ای

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهار × پنج =