بیست و نهمین نمایشگاه چاپ تهران و توجه ویژه به آموزش

  گفت و گو با جلیل غفاری‌ رهبر، رئیس هیئت مدیره شرکت آروین مهر فجر، مجری نمایشگاه چاپ تهران

  0
  40
  غفاری رهبر نمایشگاه چاپ تهران

  جلیل غفاری‌ رهبر یکی از ویژگی‌ های نمایشگاه چاپ تهران را توجه به موضوع آموزش و برگزاری برنامه‌ های تخصصی بیان کرد و گفت: امسال نیز برنامه‌ های ویژه‌ای را برای این رویداد پیش‌ بینی کردیم.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ جلیل غفاری‌ رهبر، رئیس هیئت مدیره شرکت آروین مهر فجر مجری نمایشگاه چاپ تهران با اشاره به ثبت‌نام 300 شرکت داخلی و خارجی برای حضور در بیست‌ و‌ نهمین نمایشگاه بین‌ المللی چاپ تهران، گفت: این شرکت‌ ها، امسال در فضایی حدود 16 هزار مترمربع فضای مفید و در هشت سالن جانمایی خواهند شد.

   وی ادامه داد: اکنون نقشه جانمایی همه شرکت‌ها به پایان رسیده و از شنبه (23 آبان‌ماه) غرفه‌ها برای غرفه‌سازی در اختیار شرکت‌ها قرار خواهد گرفت.

  نمایشگاه چاپ تهران پوستر بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ تهرانتمهیداتی ویژه برای برگزاری نمایشگاه چاپ تهران

   غفاری ‌رهبر با بیان اینکه امسال با توجه به استمرار بیماری کرونا، تمیهدات ویژه پیش‌بینی شده است، عنوان کرد: تلاش داریم علاوه بر بازدیدکنندگان تخصصی نمایشگاه از تهران و سایر شهرها، هیئت‌ های تجاری نیز از  نمایشگاه و دستاوردهای جدید فعالان صنعت چاپ کشور بازدید کنند.

  وی همچنین از برگزاری دوره‌های آموزشی در سه روز نخست نمایشگاه خبر داد و افزود: یکی از ویژگی‌ های نمایشگاه چاپ تهران توجه به موضوع آموزش و برگزاری برنامه‌های تخصصی طی سالیان مختلف است، در این زمینه امسال نیز برنامه‌ های ویژه‌ای را برای این رویداد پیش‌بینی کردیم.

  بیشتر بخوانید: بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ تهران؛ درخششی دوباره

  غفاری‌ رهبر بیان کرد: در این زمینه مذاکراتی با دفتر امور چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای برگزاری دوره‌های آموزشی، روزانه انجام شده و قرار است از روز اول تا سوم هر روز دو تا سه نشست تخصصی با موضوع مشکلات حوزه چاپ برگزار شود.

   بیست‌ و ‌نهمین نمایشگاه بین ‌المللی چاپ، بسته ‌بندی و ماشین ‌آلات وابسته تهران 29 مهر تا 2 آبان 1401 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

  مطلب قبلیمدیر چاپ صوفی: گسترش ارتباطات در نمایشگاه ها میسر است
  مطلب بعدی5 اشتباه با اهمیت در کار تیمی در دنیای کسب و کار

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  8 + بیست =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.