بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ تهران؛ درخششی دوباره

  گفت و گو با جلیل غفاری ‌رهبر، رئیس هیئت مدیره شرکت آروین مهر فجر

  0
  211
  غفاری رهبر بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ تهران

  حدود 270 شرکت داخلی و خارجی حوزه چاپ تاکنون برای حضور در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ تهران ثبت ‌نام کرده ‌اند.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ جلیل غفاری ‌رهبر، رئیس هیئت مدیره شرکت آروین مهر فجر در گفت ‌و گو با خبرنگار ایبنا، با اشاره به استقبال شرکت ‌های حوزه چاپ و نشر از بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ تهران گفت: امسال با استقبال خوبی از سوی مخاطبان همیشگی نمایشگاه روبرو بودیم و اگر در دوران کرونا تا حدودی حضورها کمرنگ ‌تر شده بود اما امسال مجددا به شکل سابق برگشته است.

   وی ادامه داد:  هر سال نمایشگاه را در 14 سالن برگزار می‌ کردیم، اما امسال به دلیل همزمانی با نمایشگاه منسوجات و پوشاک با محدودیت فضا روبرو شده ‌ایم و شاید نتوانیم پاسخگوی همه شرکت ‌ها برای حضور در نمایشگاه باشیم.

  پوستر بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ تهران غفاری ‌رهبر با بیان اینکه نمایشگاه امسال در 8 سالن برگزار خواهد شد، توضیح داد: تاکنون 270 شرکت ثبت ‌نام کرده ‌اند و نمایشگاه در تجربه 29 خود در 35 هزار مترمربع فضای غیرمفید و 16 هزارمتر برگزار خواهد شد.

  بیشتر بخوانید: برگزاری بیست‌و‌نهمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ در مهر ماه

   وی تاکید کرد: امسال با توجه به استقبال خوبی که از سوی شرکت ‌ها شده است، همزمان با نمایشگاه نشست ‌ها و کارگاه‌ های تخصصی و آموزشی برگزار خواهیم کرد، همچنین برنامه ‌هایی برای حضور هیئت ‌های تجاری بازدیدکننده از شهرستان ‌ها و کشورهای همسایه خواهیم داشت.

   

   بیست ‌و ‌نهمین نمایشگاه بین ‌المللی چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته تهران 29 مهر تا 2 آبان 1401 در محل دائمی نمایشگاه‌ های بین ‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

  بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ تهران

  مطلب قبلیترسیم افق راه مشخص برای صنعت چاپ
  مطلب بعدیقیمت هر بند کاغذ تحریر به یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  دو × 4 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.