زمان برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه چاپ تهران مشخص شد

  0
  103
  بیست و هشتمین نمایشگاه چاپ

  بیست و هشتمین نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی و ماشین‌ آلات وابسته ۹ تا ۱۲ مهر ماه ۱۴۰۰ در محل دائمی نمایشگاه‌ های بین‌ المللی تهران برگزار می‌ شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ جلیل غفاری‌ رهبر رئیس هیئت مدیره شرکت آروین مهر فجر با اعلام خبر برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه چاپ، بسته‌ بندی و ماشین‌ آلات وابسته گفت: شرکت نمایشگاه‌ها با توجه به محدودیت‌ های کرونایی ۹ تا ۱۲ مهر ماه امسال را تاریخ برگزاری نمایشگاه چاپ امسال اعلام کرده است.

   وی افزود: در این زمینه پیش‌ ثبت‌ نام از شرکت‌ ها برای حضور در نمایشگاه بیست و هشتم را از خرداد ماه طی فراخوانی اعلام خواهیم کرد تا با حضور حداکثری فعالان و دست‌اندرکاران این حوزه همراه باشیم.

  جدیدترین دستاوردها در بیست و هشتمین نمایشگاه چاپ

   غفاری‌ رهبر با بیان اینکه نمایشگاه همچون ۲۷ دوره قبل تلاش می‌ کند جدیدترین دستاوردهای این صنعت را به نمایش بگذارد، عنوان کرد: امیدوارم با کمرنگ شدن پاندمی کرونا امسال شاهد حضور جمع بیشتری از فعالان  دست‌اندرکاران  صنعت چاپ و صنایع وابسته در نمایشگاه باشیم.

   وی تاکید کرد: رایزنی برای حضور شرکت‌ها و موسسات خارجی و بین‌المللی همچنین هیات‌های تجاری منطقه از جمله برنامه‌هایی است که در نمایشگاه بیست و هشتم دنبال خواهیم کرد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  17 − 17 =