برگزاری نخستین کارگاه آموزشی چاپ در گیلان

  0
  52
  نخستین کارگاه آموزشی چاپ

  نخستین کارگاه آموزشی چاپ ویژه مدیران و کارکنان چاپخانه ‌های گیلان برگزار می‌شود

  معاون امور فرهنگی و رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از برگزاری نخستین کارگاه آموزشی چاپ ویژه مدیران و کارکنان چاپخانه های استان در سال جدید خبر داد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، حسین ابراهیمیان اظهار کرد: نخستین کارگاه آموزشی چاپ ویژه مدیران و کارکنان چاپخانه ‌های گیلان در سال 1400، با موضوع سرویس و نگهداری ماشین ‌آلات چاپی و زیر نظر استاد اکبر شهریاری در رشت برگزار می‌شود.

  برگزاری نخستین کارگاه آموزشی چاپ با رعایت پروتکل‌ های بهداشتی  

  معاون امور فرهنگی و رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه کارگاه مذکور به همت این اداره‌کل و دفتر امور چاپ و نشر وزارت متبوع و همکاری انجمن صنفی کارفرمایی چاپخانه‌ داران و لیتوگرافان گیلان و با هدف آشنایی بیشتر فعالان صنعت چاپ استان با تکنیک‌های روز این صنعت و ارتقای آگاهی این عزیزان در حوزه کاری‌شان برگزار می‌شود، تصریح کرد: کارگاه آموزشی چاپ، از ساعت 9 صبح الی 13 روز پنجشنبه 19 فرودین ‌ماه جاری با رعایت پروتکل‌ های بهداشتی در چاپخانه نوین رشت، واقع در خیابان سعدی این شهر برگزار خواهد شد.

  وی افزود: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و حضور در این کارگاه آموزشی می‌ توانند با کارشناس چاپ استان (آقای جلیل رضایی مژدهی) هماهنگی نمایند.

  ابراهیمیان در ادامه به اهدای بسته چهره‌های ماندگار صنعت چاپ ایران به مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در آغاز سال جدید خبر داد.

  به گفته وی؛ بسته چهره‌های ماندگار صنعت چاپ ایران، هفته گذشته در دیدار نوروزی «علی صفارنیا» و «دکتر زمینی» دبیر و بازرس انجمن صنفی چاپخانه‌داران و لیتوگرافان استان با «دکتر فاضلی» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به وی اهدا شد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  15 + هفت =