تقدیر از پیشکسوت مسیحی لیتوگراف توسط مدیرکل چاپ و نشر

  0
  69
  پیشکسوت مسیحی لیتوگراف

  مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر وزارت ارشاد با حضور در منزل سپانوس سلیمانی، پیشکسوت مسیحی لیتوگراف و عضو اسبق هیئت مدیره اتحادیه لیتوگرافان تهران در آستانه آغاز سال میلادی جدید دیدار کرد.

  کریسمَس جشنی است در آیین مسیحیت که به منظور گرامیداشت زادروز عیسی مسیح برگزار می‌شود. بسیاری از اعضای کلیسای کاتولیک روم و پیروان آیین پروتستان، کریسمس را در روز ۲۵ دسامبر جشن گرفته و بسیاری آن را در شامگاه ۲۴ دسامبر نیز برگزار می‌کنند. اعضای بیشتر کلیساهای ارتودوکس در سراسر دنیا نیز روز ۲۵دسامبر را به عنوان میلاد مسیح جشن می‌گیرند.

  پیشکسوت مسیحی لیتوگرافتقدیر از پیشکسوت مسیحی لیتوگراف

  با توجه به بازدیدهای مکرر مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر وزارت ارشاد از چاپخانه ها، لیتوگرافی ها و صحافی های مطرح و بازدید از پیشکسوتان؛ به مناسبت کریسمس، علی اکبر ابراهیمی مدیرکل اداره امور چاپ و نشر وزارت ارشاد با حضور در منزل سپانوس سلیمانی، پیشکسوت مسیحی لیتوگراف و عضو اسبق هیئت مدیره اتحادیه لیتوگرافان تهران در آستانه آغاز سال میلادی جدید دیدار کرد.

  در این دیدار که به همراهی همکاران دفتر چاپ و نشر صورت گرفت به پاس چهار دهه فعالیت و خدمت ارزنده در عرصه چاپ و نشر ایران لوح تقدیری به این پیشکسوت مسیحی صنعت چاپ اهدا شد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  1 × دو =