مجمع عمومی فوق‌العاده انجمن فرهنگی ناشران کودک و نوجوان برگزار می شود

  0
  68
  مجمع عمومی فوق‌العاده انجمن فرهنگی ناشران کودک و نوجوان

  مجمع عمومی فوق‌العاده انجمن فرهنگی ناشران کودک و نوجوان برای تائید اعضا

  مجمع عمومی فوق‌العاده انجمن فرهنگی ناشران کودک و نوجوان برای تایید 14 ناشر برای عضویت در این انجمن برگزار خواهد شد.

  مجمع عمومی فوق‌العاده انجمن فرهنگی ناشران کودک و نوجوانبه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا فتح‌الله فروغی، دبیر انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان ، از مجمع عمومی فوق‌العاده انجمن فرهنگی ناشران کودک و نوجوان در تاریخ سه‌شنبه 21 تیر خبر داد و گفت: موضوع این جلسه که با حضور اعضا همراه خواهد بود، تایید اعضای جدید برای عضویت در انجمن است.

  وی با اشاره به روال پذیرش اعضای جدید ظبق اساسنامه انجمن در جریان برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده انجمن فرهنگی ناشران کودک و نوجوان توضیح داد: اعضایی که علاقه‌مند هستند در انجمن وارد و عضو انجمن شوند، درخواست خود را به انجمن ارائه، فرم‌ها را پر و مدارک را ضمیمه درخواست خود می‌کنند و صلاحیت ورود این افراد نسبت به بایستگی‌هایشان در کمیسیون عضوگیری انجمن بررسی می‌شود. پس از آن کمیسیون نظر و اولویت خود را اعلام می‌‌کند، سپس این موضوع در هیات‌مدیره انجمن مطرح و تایید می‌شود تا به مجمع برود.

  وی با بیان اینکه بالاترین مجمع تصمیم‌گیری در انجمن برای این امور، مجمع عمومی است، گفت: در مجمع عمومی پیش رو نیز اسامی ناشران و افراد علاقه‌مند عنوان و برای عضویت آن‌ها تصمیم‌گیری می‌شود.

  به گفته فروغی، قبل از اینکه اعضا به عضویت دائم و پیوسته انجمن انتخاب شوند، مدتی به‌عنوان اعضای ناپیوسته حضور دارند و براساس آن این اتفاق می‌افتد، در مجمع پیش رو 14 نفر از اعضایی که ناپیوسته بودند براساس آیین‌نامه‌ها و تصویب و تایید اعضای حاضر در مجمع عمومی عضو دائم انجمن می‌شوند.

  وی همچنین تاکید کرد: در مجمع پیش رو ١٤ناشر از بين ٢٣ ناشر متقاضی به عضويت پيوسته انجمن درخواهند آمد و  ٩ناشر که شرايط پيوسته شدن را به دست نياورده‌اند در دوره ناپيوسته باقی خواهند ماند تا مجمع بعدی.

  بیشتر بخوانید: انتخابات تعاونی انجمن فرهنگی ناشران کودک و نوجوان 

  فروغی با بیان اینکه تعدادی تقاضای عضويت هم به دبيرخانه انجمن رسيده كه كميسيون عضوگيری درحال پيگيری كار آن ناشران متقاضی عضويت آن‌ها است، گفت: شرايط تغيير اعضای ناپيوسته به پيوسته این است که در طی دو سال كه به‌عنوان عضو ناپيوسته وارد انجمن می‌شوند، ناشران باید در فعاليت‌های مربوط به انجمن همراهی داشته باشند.

  مجمع عمومی فوق‌العاده انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان، سه‌شنبه 21 تیر‌ماه ساعت 15 در محل انجمن برگزار می‌شود.

  مطلب قبلیرئیس پنجمين نمايشگاه بین المللی کاغذ و مقوا از پایان جانمایی غرفه ها خبر داد
  مطلب بعدیتاثیرگذاری فروشندگان در شرایط بی ثباتی بازار

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  پانزده − 12 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.