رویدادهای کتاب‌ محور در باغ کتاب برگزار می شود

  0
  9
  رویدادهای کتاب‌ محور

  باغ کتاب میزبان رویدادهای کتاب‌ محور در فصل تابستان

  محسن جلالی از برگزاری رویدادهای کتاب‌ محور شامل دورهمی و معرفی کتاب برای کودکان و بزرگسالان در باغ کتاب همزمان با شروع فصل تابستان خبر داد.

  رویدادهای کتاب‌ محوربه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا،  محسن جلالی فراهانی، مدیرعامل باغ کتاب با اشاره به برنامه‌های باغ کتاب تهران در آستانه فصل تابستان، گفت: برنامه‌هایی با رویدادهای کتاب‌ محور برای این فصل پیش‌بینی کرده‌ایم که بخش عمده‌ این رویدادهای کتاب‌ محور برای کودکان و نوجوانان است.

   وی افزود: ازجمله برنامه‌هایی که برای آن ‌ها در نظر گرفته شده می ‌توان به دورهمی کتابخوانی، نقد کتاب و معرفی کتاب برای کودکان و بزرگسالان اشاره کرد.

   جلالی با بیان این‌که روز ‌۱۲ تیر سالروز افتتاح مجموعه «باغ کتاب» است، عنوان کرد: برای این روز از صبح تا شب، مجموعه برنامه‌ هایی در نظر گرفته شده که شام نمایش فیلم، عرضه کتاب با تخفیف و سایر رویدادهای فرهنگی و هنری است.

  بیشتر بخوانید: نرخ ‌نامه ویرایش و نظرات کارشناسان حوزه نشر

   وی همچنین درباره آغاز ثبت ‌نام «مدرسه تابستانی» کودکان و نوجوانان در باغ کتاب، توضیح داد: در این مدرسه برنامه‌ها و طرح‌های متنوعی همچون دوره‌های گذشته در نظر گرفته شده است که با استفاده از امکانات بخش‌های مختلف باغ کتاب برنامه‌ریزی شده است و شامل گردش در باغ کتاب، دوره‌های آموزشی، کافه تابستان، سفر به فضا، استاپ موشن و … می‌شود.

  مطلب قبلیمهارت های ارتباط با مشتری به منظور رونق کسب و کار
  مطلب بعدیافزایش تقاضا و شخصی سازی در چاپ

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  بیست − 7 =