رونمایی از سامانه جامع ناشران کشور همزمان با هفته کتاب

  0
  44
  سامانه جامع ناشران کشور

  سامانه جامع ناشران کشور و سهولت کارها برای ناشران 

  به‌گفته مدیرکل توسعه کتاب و کتابخوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، چهارمین روز از سی‌امین دوره هفته کتاب سامانه جامع ناشران کشور با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی خواهد شد.

  سامانه جامع ناشران کشور به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا محمد‌حسین ظریفیان، مدیرکل توسعه کتاب و کتابخوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعلام خبر رونمایی از سامانه جامع ناشران کشور افزود: در سامانه جامع ناشران ۱۴ فرآیند مربوط به امور ناشران، از‌جمله ۴ نوع ثبت‌نام، صدور پروانه نشر، تمدید پروانه نشر، تغییر نام، تغییر مدیرمسئول، ۴ نوع انتقال، انحلال نشر و رسیدگی به تخلفات پیش‌بینی شده است.

   وی افزود: در این میان سرویس صدور پروانه نشر، پیش از مهلت اتصال به پنجره واحد مجوزهای دولتی در شهریور‌ماه سال جاری آغاز به کار کرده است.

  بیشتر بخوانید: قول وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای حل مطالبات برزمین مانده نشر

   ظریفیان با اشاره به اینکه از این پس همه خدمات به ناشران به شکل الکترونیک ارائه خواهد شد، گفت: در دو ماه گذشته که ابتدا ثبت‌نام و فرآیند صدور و سپس تمدید پروانه نشر به شکل الکترونیک قابل انجام شده، شاهد افزایش رضایتمندی متقاضیان هستیم و امیدواریم این روند با رضایت بیشتر مردم همراه شود.

   وی از رونمایی این سامانه در روز سه‌شنبه 24 آبان همزمان با چهارمین روز هفته کتاب با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد.

  مطلب قبلیفرآیند بسته بندی قهوه با شیوه ای مطمئن و ایمنی بخش
  مطلب بعدیخودکفایی در عرصه کاغذ تحریر نیازمند به فراهم کردن مقدمات

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهار × سه =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.