عضوگیری انجمن فرهنگی ناشران آموزشی از ناشران

  0
  57
  انجمن فرهنگی ناشران آموزشی

  انجمن فرهنگی ناشران آموزشی با هدف بررسی مشکلات و مسائل صنفی، ساماندهی بازار این حوزه و کمک به بهبود کسب‌و‌کار عضو جدید می‌پذیرد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا، امین آصفی، مدیرمسئول انجمن فرهنگی ناشران آموزشی ، از عضوگیری این انجمن خبر داد و گفت: مدیران مسئول انتشارات و مراکز آموزشی سراسر کشور با توجه به ضرورت و اهمیت انجمن‌های فرهنگی ناشران و رسالت  انجمن فرهنگی ناشران آموزشی می‌توانند برای عضویت در انجمن اقدام کنند.

  انجمن فرهنگی ناشران آموزشیوی ادامه داد: این کار با هدف حمایت، سازگاری و ایجاد ارتباط پویا بین ناشران و همه مراکز و سازمان‌های ذیربط به‌‌ویژه وزارتخانه‏‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش همچنین مخاطبان آن‌ها برای تحقق اهداف ناشران آموزشی انجام می‌شود.

   

  دعوت از ناشران جهت عضویت در انجمن فرهنگی ناشران آموزشی

  آصفی با بیان اینکه از همه ناشران و مراکز آموزشی سراسر کشور برای عضویت در انجمن فرهنگی ناشران آموزشی دعوت می‌شود، عنوان کرد: انجمن فرهنگی ناشران آموزشی با هدف بررسی مشکلات و مسائل صنفی، ساماندهی بازار این حوزه، کمک به بهبود کسب‌ و‌ کار و تعامل هرچه بیشتر ناشران با سازمان‌های مرتبط، تلاش دارد با جذب اعضای فعال و علاقه‌مند نسبت به توسعه فعالیت‌ها و افزایش سطح خدمت‌رسانی گام‌های موثری را بردارد.

  انجمن فرهنگی ناشران آموزشیبیشتر بخوانید: تاسیس کتاب فروشی در مکان مسکونی

  به گفته وی، می‌توان با مشارکت و همدلی سرمایه‌های فرهنگی و انسانی با رویکرد دانش و اخلاق زمینه‌های رشد و اعتلای همه جانبه ناشران آموزشی و اهداف درخشان فرهنگی و آموزشی کشور را فراهم کرد.

  آصفی با طرح این موضوع که عضوگیری آغاز شده است، گفت: ناشران و مدیران مراکز آموزشی و فرهنگی می‌توانند با مراجعه به دفتر انجمن، مراحل عضویت و ثبت‌نام خود را انجام دهند.

  مطلب قبلیرئیس شورای راهبری صنعت چاپ کشور منصوب شد
  مطلب بعدیانتصاب علی‌اکبر ابراهیمی به‌عنوان دبیر شورای راهبری صنعت چاپ

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  دو × 4 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.