انتخابات هیات مدیره در انجمن فرهنگی ناشران آموزشی

  0
  42
  انجمن فرهنگی ناشران آموزشی

  مجمع عمومی عادی انجمن فرهنگی ناشران آموزشی با ارائه گزارش هیات مدیره انجمن و انتخاب یازدهمین دوره اعضای هیات مدیره و بازرسان جدید انجمن یکشنبه 23 آبان برگزار می‌شود.

   

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از (ایبنا)، مجمع عمومی عادی انجمن فرهنگی ناشران آموزشی با سه دستور جلسه شامل ارائه گزارش مالی توسط بازرسان قانونی، ارائه گزارش هیأت مدیره ازعملکرد انجمن و انتخاب اعضای هیأت مدیره و بازرسان برگزار می‌شود.

  در این مجمع حضور وکیل یا قائم‌مقام قانونی اعضا مستلزم ارائه‏ معرفی‏نامه بر روی سربرگ با مهر انتشارات خواهد بود و طبقه ماده 23 اساسنامه : «هر یک از اعضای اصلی در صورت عدم حضور فقط می‏ توانند وکالت خود را به یکی از اعضای اصلی عضو انجمن تفویض نمایند. و هر یک از اعضای اصلی حاضر در مجمع مجازند حداکثر وکالت یک عضو دیگر از اعضای انجمن را به عهده گیرند.»

   

  بیشتر بخوانید:

  موفقیت ناشران به دنبال فروش مجازی کتاب

   

  انجمن فرهنگی ناشران آموزشی و انتخاب اعضای هیات مدیره و بازرسان جدید

  این مجمع برای انتخاب یازدهمین دوره اعضای هیأت مدیره و بازرسان انجمن خواهد بود. انجمن ناشران آموزشی بیش از بیست سال سابقه فعالیت رسمی دارد و تا کنون 10 دوره انتخاب اعضای هیأت مدیره و بازرسان را پشت سر گذاشته است.

  مجمع عمومی عادی انجمن فرهنگی ناشران آموزشی یک‏شنبه 23 آبان از  ساعت 16 الی 19 در سالن دانشگاه تهران واقع در خیابان انقلاب، خیابان شانزده آذر، ضلع شرقی باشگاه دانشگاه برگزار می‌شود.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سه + هفده =