ثبت ‌نام ناشران داخلی در سی‌ و ‌سومین نمایشگاه کتاب تهران آغاز شد

  0
  49
  ناشران داخلی

  ناشران داخلی به سامانه ketab.ir مراجعه کنند

  ثبت‌نام ناشران داخلی برای حضور در سی ‌و ‌سومین نمایشگاه بین ‌المللی کتاب تهران از پانزدهم فروردین آغاز می‌ شود و تا هجدهم فروردین ماه ١٤٠١ ادامه خواهد داشت.

   

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل ستاد برگزاری سی ‌و ‌سومین نمایشگاه بین ‌المللی کتاب تهران، ناشران داخلی متقاضی حضور در سی‌ و ‌سومین نمایشگاه کتاب تهران می ‌توانند با مراجعه به سامانه   ketab.ir ضوابط و شرایط حضور در این نمایشگاه را مشاهده و نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

  ثبت‌نام ناشران داخلی برای حضوردر سی‌ و ‌سومین نمایشگاه کتاب تهران از امروز، پانزدهم فروردین آغاز می‌شود و تا هجدهم فروردین ماه ١٤٠١ ادامه خواهد داشت.

   

  برگزاری سی‌ و ‌سومین نمایشگاه کتاب به صورت فیزیکی و مجازی 

  سی‌ و ‌سومین نمایشگاه کتاب تهران با توجه به محدودیت ‌های ناشی از شیوع بیماری کرونا، به دو شکل فیزیکی در محل مصلای امام خمینی(ره) و مجازی در سامانه نمایشگاه به آدرس ketab.ir برگزار خواهد شد. ناشران در این نمایشگاه در یک درگاه ثبت‌ نام می‌کنند و هر ناشر مجاز است با توجه به ضوابط و مقررات نمایشگاه در هر دو شکل نمایشگاهی(فیزیکی و مجازی) یا صرفا در شکل مجازی شرکت کند.

  همچنین، سال مبنای عرضه کتاب برای فروش در شکل فیزیکی این دوره از نمایشگاه، کتاب‌ های منتشر شده سال ۱۳۹۷ به بعد و در شکل مجازی کتاب ‌های منتشر شده سال ۱۳۹۱ به بعد است.

  بیشتر بخوانید: برگزاری سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب در مصلای تهران

  ناشران برای کسب اطلاعات بیشتر می‌ توانند با مرکز پاسخگویی « سی‌ و ‌سومین نمایشگاه کتاب تهران » به شماره ۹۱۰۰۹۸۹۸_۰۲۱ تماس بگیرند.

  گفتنی است، « سی‌ و ‌سومین نمایشگاه کتاب تهران » از  بیست و یکم تا سی ‌و یکم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ به صورت فیزیکی در مصلای امام خمینی(ره) و به صورت مجازی در سامانه ketab.ir برگزار می‌ شود.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  5 × یک =