دیدار نوروزی با بزرگان اتاق اصناف تهران و اصحاب صنعت چاپ

  0
  77
  اتاق اصناف تهران

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران صبح امروز (یکشنبه 14 فروردین ماه)  با جمعی از مدیران اتاق اصناف تهران و اسکندر خمسه پور مدیر چاپخانه ورنی چاپ و رئیس انجمن پیشکسوتان صنعت چاپ ایران دیدار و گفت و گو کرد.

  اتاق اصناف تهران

  رئیس اتاق اصناف تهران؛  اعتماد  را به قلب مردم بازگردانیم

  قاسم نوده فراهانی (رئیس اتاق اصناف تهران) در دیدار نوروزی خود با احمد ابوالحسنی ضمن مهم خواندن وجدان کاری به خصوص در سیستم های دولتی بیان داشت: متاسفانه ادارات دولتی ما با ارباب رجوع خوب برخورد نمی کنند، این در حالی است که حقوق آن ها از بیت المال و توسط همین مردم پرداخت می شود؛ حتی اگر کاری که به آن ها رجوع می شود مربوط به بخش آن ها نیست می توانند با روی خوش راهنماییشان کنند. این موارد باعث می شود مردم اعتماد خود را به نهادها و ارگان ها از دست بدهند. ما باید به عنوان مسئولان و متصدیان امر اعتماد را به قلب مردم بازگردانیم.

  اتاق اصناف تهران

  حیات دوباره با به روزرسانی علمی

  خسرو ابراهیمی نیا، نایب رئیس دوم اتاق اصناف تهران ضمن تاکید بر اهمیت به روزرسانی در دنیای امروز افزود: پیشرفت نیازمند علم است و بدون علم نمی توان انتظار تولید و کار داشت و هر حوزه ای نیاز به نوسازی دارد. در دنیای جدید حتی پیش پا افتاده ترین مشاغل نیز به اینترنت وابسته هستند؛ به همین دلیل برای دستیابی به علم روز ناگزیر باید در این حوزه خود را ارتقا دهیم. در دنیای امروز استفاده از روش های سنتی پاسخگو نیستند.

  اتاق اصناف تهران

  رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران نیز در همین رابطه بیان داشت: صنعت چاپ یکی از حوزه هایی که نیاز به علم نوین در آن به شدت احساس می شود. چاپخانه داران جوانی در این حوزه ورود پیدا کرده اند که به دلیل داشتن علم و دانش به روز این صنعت توانسته اند به خوبی پیشرفت کنند؛ و چه بسا چاپخانه داران با سابقه ای که به دلیل عدم به روزرسانی خود مجبور به ترک صحنه رقابت شده اند.

   

   اتحادیه چاپخانه داران تهران و بیان مطالبات

  اسکندر خمسه پور، مدیر ورنی چاپ و از پیشکسوتان صنعت چاپ در دیداری دوستانه با رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران با تاکید بر دشواری وظایف اتحادیه اظهار داشت: سالی که گذشت سال سختی بود؛ اما امیدوار هستیم که امسال بهار پربرکتی داشته باشیم و بتوانیم اهم برنامه‌های اتحادیه چاپخانه داران تهران را اجرا کنیم.

  اتاق اصناف تهرانوی افزود: قطعا برای رسیدن به  اهداف  اتحادیه علاوه بر برنامه ریزی، ما نیازمند همکاری تمامی فعالان حوزه چاپ هستیم. بنده نیز تمام تلاش خود را برای نیل به اهداف اتحادیه انجام خواهم داد و از تمامی همکارانم نیز خواهش می کنم حمایت های لازم را به عمل بیاورند.

  مدیر چاپخانه ورنی چاپ ضمن تشکر از تلاش های صادقانه رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران اظهار داشت: بنده شاهد تلاش های بی وقفه جناب ابوالحسنی بوده ام. دیدار با وزیر ارشاد و مطرح کردن خواسته های صنفی اتحادیه یکی از نمودهای تلاش های ایشان است و امیدواریم که جناب وزیر مطالبان فعالان صنعت چاپ را به سر انجام برسانند.

  بیشتر بدانید: برنامه های انجمن علمی فناوری چاپ ایران برای دانش بنیان شدن صنعت چاپ

  رئیس انجمن  پیشکسوتان صنعت چاپ ایران همچنین در پایان از تلاش های مجله چاپ و نشر برای آگاهی رسانی به فعالان صنعت چاپ قدردانی کرد و بیان داشت: مجله چاپ و نشر تلاش بسیار زیبایی برای تقدیر از پیشکسوتان این حوزه در طی این مدت انجام داده است، بنده به عنوان عضوی از خانواده صنعت چاپ سپاسگزار فعالیت های این مجله هستم.

  اتاق اصناف تهراندیدار نوروزی با بزرگان اتاق اصناف تهران و اصحاب صنعت چاپدیدار نوروزی با بزرگان اتاق اصناف تهران و اصحاب صنعت چاپدیدار نوروزی با بزرگان اتاق اصناف تهران و اصحاب صنعت چاپدیدار نوروزی با بزرگان اتاق اصناف تهران و اصحاب صنعت چاپ

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  دو × دو =