ثبت‌نام 100ناشر آموزشی در سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب

  0
  87
  ناشر آموزشی

  به‌گفته امین آصفی، 100 ناشر آموزشی به‌صورت مستقل و نمایندگی فعال درحوزه کتاب آموزشی در طبقه بالای رواق شرقی مصلای امام خمینی‌(ره) محل برگزاری سی‌و‌سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور خواهند داشت.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا، امین آصفی، مدیرمسئول انجمن فرهنگی ناشران آموزشی  با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب پس از سه سال انتظار ناشران، گفت: این نمایشگاه را به‌عنوان نشانه آغاز تحول اقتصادی برای ناشران می‌دانیم و امیدواریم با پیش‌بینی حضور افراد در نمایشگاه‌های اخیر، نمایشگاه کتاب نیز با استقبال خوبی از سوی مخاطبان و کتاب دوستان روبه‌رو شود.

  ناشر آموزشیوی ادامه داد: ناشران طی دو‌سه سال گذشته به‌دلیل شیوع ویروس کرونا آسیب‌های اقتصادی قابل توجهی را متحمل شدند؛ بنابراین برگزاری نمایشگاه کتاب ‌می‌تواند تا حد زیادی این آسیب‌ها را جبران کند.

  آصفی با بیان اینکه سی‌و‌سومین نمایشگاه کتاب را بهار کتاب و بهار اقتصادی برای جامعه نشر می‌دانم، عنوان کرد: ناشران امسال با تغییر فضا در طبقه بالای رواق شرقی مصلای امام خمینی‌(ره) قرار دارند که از در متروی مصلا همکف و از در متروی بهشتی طبقه دوم هستیم.

  100ناشر آموزشی در نمایشگاه کتاب

  وی با اشاره به ثبت‌نام حدود 100 ناشرآموزشی در نمایشگاه، تاکید کرد: فضای کلی بخش ناشران آموزشی حدود 7 هزار متر است که 3 هزار متربع آن فضای مفید برای غرفه‌ها است که نسبت به دوره قبل کاهش متراژ داشته است اما سعی کردیم همه ناشران را حتی در متراژهای کم در این سالن جانمایی کنیم تا از این رویداد بزرگ فرهنگی استفاده کنند.ناشر آموزشی

  آصفی با بیان اینکه نقشه سالن آماده شده است، گفت: چیدمان و غرفه‌آرایی‌ها در حال اتمام است و به‌زودی به مدیران نمایشگاه خواهیم داد و به‌زودی پس از تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی غرفه‌سازی‌ها از سوی ناشران آغاز می‌شود.

  ناشر آموزشیبیشتر بخوانید: رئیس نمایشگاه کتاب تهران و جزئیات برگزاری این رویداد فرهنگی

  به گفته وی، تلاش شده است اجتماع ناشران آموزشی را گسترش دهیم و همه فعالان این حوزه در نمایشگاه حضور داشته باشند، همچنین برای غرفه متراژ بالا، با حضور ناشران فرآیند تخصیص غرفه به‌صورت قرعه‌کشی انجام شد تا هیچ‌گونه شبهه و نارضایتی وجود نداشته باشد.ناشر آموزشی

  آصفی همچنین به پیش‌بینی بخش جنبی علمی و فرهنگی در سالن ناشران آموزشی اشاره کرد و گفت: نشست‌های تخصصی با موضوعات مختلف فرهنگی در حوزه‌های مرتبط با کتاب، نشر و آموزشی با حضور انجمن‌ها، سازمان‌ها و ناشران مرتبط برگزار خواهد شد.

  به گزارش ایبنا؛ سی‌و‌سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران 21 تا 31 اردیبهشت‌ماه در مصلای امام خمینی‌(ره) برگزار خواهد شد.ناشر آموزشی

  مطلب قبلیکشف کاغذ های احتکار شده و کاهش قیمت کاغذ در بازار
  مطلب بعدیحفظ توان روحی کارآفرینان در فشار کاری بالا

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهار × پنج =