برگزاری وبینار با حضور خانه کتاب و ادبیات ایران

  0
  48
  خانه کتاب و ادبیات ایران

  مدیر امور نمایشگاه‌های خانه کتاب و ادبیات ایران ضمن شرکت در وبینار تخصصی «بازار کتاب در ایران؛ فرصت‌ها و همکاری‌ها» و گفت‌وگو درباره دنیای نشر در ایران به معرفی نمایشگاه مجازی کتاب تهران و ظرفیت‌های همکاری ناشران ایرانی و اندونزیایی پرداخت.

  خانه کتاب و ادبیات ایران

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، وبینار تخصصی «بازار کتاب در ایران؛ فرصت‌ها و همکاری‌ها» با حضور یانی کورنیاوان (مدیر تولید جشنواره لیت‌بیت)، آنتونی کورنیاوان (فعال حوزه کتاب و نماینده حقوقی ناشران اندونزی)، فاروق الفاروقی (مدیر تولید محتوای جشنواره لیت‌بیت) و شیوا وکیل نسلیان  (مدیر امور نمایشگاه‌های خانه کتاب و ادبیات ایران) از سوی برگزارکنندگان جشنواره لیت‌بیت اندونزی برگزار شد.

   

   

  بیشتر بخوانید:

  قشر متوسط توان خرید کتاب ندارد

  پیگیر اختصاص کاغذ دولتی هستیم

  فروش میلیاردی نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم

   

  حضور خانه کتاب و ادبیات ایران در نمایشگاه های خارجی 

  گفتنی است، جشنواره «لیت‌بیت» از سه سال گذشته با هدف تقویت و افزایش همکاری‌ها در زمینه صنعت کتاب با صنایع دیگر نظیر فیلم‌سازی و… در سطح ملی و بین‌المللی در اندونزی و ایجاد بستر مناسب برای فروش کپی‌رایت کتاب‌های ناشران اندونزیایی و تسهیل در این امر شروع به کار کرد. همچنین این جشنواره با برگزاری سمینارها، نشست‌ها و کارگاه‌های بین‌المللی در راه تسهیل روابط بین ناشران، سر دبیران، مترجمان و سایر اصحاب هنر و رسانه کشور اندونزی با دیگر کشورهای جهان گام بر می‌دارد.

  خانه کتاب و ادبیات ایراندر سال 1399 اندونزی برای نخستین بار با ۴ ناشر مطرح خود در نمایشگاه مجازی کتاب تهران حضور پیدا کرد و در بخش رویدادهای جانبی نمایشگاه نیز به معرفی طرح گرنت ایکاپی این کشور پرداخت. همچنین خانه کتاب و ادبیات ایران در اولین نمایشگاه مجازی کتاب جاکارتا در سال 1399 حضور پیدا کرد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  بیست − دو =