استخراج‌ غیرمجاز رمزارز و قطع برق

  0
  16
  استخراج‌ غیرمجاز رمزارز

  معاون قضایی دادستان کل ایران خواستار برخورد قاطع همه دادستان‌های کشور با مراکزاستخراج‌ غیرمجاز رمزارز شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از همشهری آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو، رضا خشنودی با ارسال نامه‌ای ۴ بندی خطاب به دادستان‌های عمومی و انقلاب سراسر کشور، با اشاره به وضعیت بحرانی ناشی از کاهش تولید برق، خواستار برخورد قاطع آنان با مراکز غیرمجاز استخراج رمز ارز و همکاری با وزارت نیرو شد.

  در این نامه همچنین با اشاره به مصوبه‌های شورای عالی امنیت ملی و هیات وزیران آمده است: با توجه به وضعیت بحرانی ناشی از کاهش تولید برق و ضرورت مدیریت مصرف و نظارت بر حسن اجرای دستورهای صادره در این خصوص لازم است در این زمینه توجه جدی داشته باشند.

  همچنین بر اساس مصوبه‌های شورای عالی امنیت ملی و شورای عالی قضایی و توجه به اعلام رئیس جمهور در جلسه ۵ خرداد هیات وزیران مبنی بر ممنوعیت تولید و استخراج رمز ارزها در کشور حتی مراکز دارای مجوز، تا پایان شهریورماه امسال و همچنین هماهنگی به عمل آمده با سازمان بازرسی کل کشور برای جلوگیری از قطع مکرر برق و تبعات زیانبار اقتصادی و اجتماعی و نیز نارضایتی عمومی هموطنان، شایسته است نسبت به موارد ذیل اهتمام جدی به‌عمل آورند.

  استخراج‌ غیرمجاز رمزارز

  تاکید بر برخورد با استخراج‌ غیرمجاز رمزارز

  همچنین تاکید شده که برای شناسایی و برخورد قاطع با استخراج‌ غیرمجاز رمزارز، همکاری لازم را با وزارت نیرو  انجام دهند و با آموزش ضابطان تحت امر در این خصوص، در کشف و تعقیب مجرمان تسریع لازم به عمل آید.

  از سوی دیگر خواسته شده تا در شورای تامین محل خدمت به نحو موثر شرکت و در اتحاذ تصمیم‌های قاطع و قانونی برای حل معضل موجود اهتمام لازم انجام شود.

  بیشتر بخوانید:

  توسعه نشر الکترونیک ایران

  خطرات ورود به بازار رمز ارزها

  صاحبان خودروهای لوکس مشمول پرداخت مالیات

   

  با استفاده از ظرفیت‌های شرکت توانیر و دستگاه‌های نظارتی نسبت به شناسایی و ضبط دستگاه‌های استخراج‌ غیرمجاز رمزارز اقدام و نظارت و پیگیری لازم تا ختم دادرسی، حصول نتیجه و برخورد قاطع قانونی به عمل آید.

  استخراج‌ غیرمجاز رمزارزهمچنین باید با وزارت نیرو در جهت اجرای تصمیم‌های اتخاذ شده مبنی بر توقف فعالیت مراکز استخراج‌ غیرمجاز رمزارز تا اطلاع ثانوی و همچنین اقدام عاجل برای قطع برق همه انشعاب‌ها محل استفاده غیرمجاز استخراج رمز ارز همکاری لازم صورت گیرد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  شش + 14 =