اپلیکیشن نوار؛ نخستین تولیدکننده کتاب صوتی در ایران

  0
  50
  اپلیکیشن نوار

  مدیرعامل شرکت دانش‌ بنیان نیوشا نگار عصر نو با اشاره به اینکه اپلیکیشن نوار نخستین و بزرگترین تولیدکننده و عرضه‌کننده کتاب صوتی در ایران است، گفت: بازدیدکنندگان و مخاطبین نمایشگاه مجازی قرآن کریم اگر به این اپلیکیشن مراجعه کنند، می‌توانند از تخفیف ۲۵ درصدی برای کتاب‌های صوتی «دینی و آیینی» و «دفاع مقدس و انقلاب اسلامی» استفاده کنند.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم، حمیدرضا شربتیان بنیان‌ گذار و مدیرعامل شرکت دانش‌ بنیان نیوشا نگار عصر نو که با اپلیکیشن «نوار» در نمایشگاه مجازی قرآن کریم حضور دارند، درباره فعالیت شرکت دانش‌ بنیان نیوشا نگار عصر نو اظهار کرد: ۶ سال است که این شرکت دانش‌ بنیان فعالیت خودش را در زمینه تولید و توزیع کتاب صوتی آغاز کرده است.

  اپلیکیشن نوار بزرگترین تولیدکننده کتاب صوتی

  وی افزود: اپلیکیشن نوار بزرگترین و نخستین تولیدکننده کتاب صوتی در ایران است که بیش از ۱۵ هزار محتوا را در دسته‌بندی‌ های مختلف منتشر کرده است.

  مدیرعامل شرکت دانش‌ بنیان نیوشا نگار عصر نو تاکید کرد: تمامی محتواهای منتشر شده با حفظ حقوق مولف، مترجم و ناشر در استودیوها به‌صورت حرفه‌ای تولید شدند و بر روی اپلیکیشن نوار عرضه می‌شوند.

  شربتیان تصریح کرد: بازدیدکنندگان و مخاطبین نمایشگاه مجازی قرآن کریم اگر به اپلیکیشن نوار مراجعه کنند، می‌توانند از تخفیف ۲۵ درصدی برای کتاب‌های صوتی «دینی و آیینی» و «دفاع مقدس و انقلاب اسلامی» استفاده کنند؛ برخی از ادعیه‌ها نیز به‌صورت رایگان قرار گرفته است.

  وی خاطرنشان کرد: هر روز به قید قرعه به دو نفر از خریداران، اشتراک ۶ ماهه «نوار» اهدا می‌شود؛ برندگان می‌توانند در این ۶ ماه، ۶ کتاب صوتی رایگان دریافت کنند و همچنین بخش خلاصه کتاب‌های «نوار» و سریال‌های صوتی «نوار» را به‌صورت نامحدود مصرف کنند.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  15 − 2 =