مهلت 6 روزه برای ثبت نام ناشران در نمایشگاه مجازی کتاب تهران

  0
  48
  ثبت نام ناشران

  مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران از برگزاری «دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران» در نیمه اول بهمن‌ ماه و فرصت 6 روزه برای ثبت نام ناشران متقاضی حضور در این نمایشگاه خبر داد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، علی رمضانی، مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران در خصوص ثبت‌نام ناشران داخلی برای حضور در «دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران» عنوان کرد: ثبت نام ناشران داخلی متقاضی حضور در این نمایشگاه از تاریخ یازدهم دی‌ ماه ۱۴۰۰ و با مراجعه به سایت ketab.ir است. رعایت ضوابط و شرایط حضور در این نمایشگاه را می توانید در سایت مذکور مشاهده کنید. 

  وی همچنین درباره «پست کتاب» و عضویت ناشران در این سامانه اظهار کرد: عضویت ناشران داخلی در سامانه «پست کتاب» به‌منظور بهره‌مندی از تخفیف‌های پست کتاب، ویژه نمایشگاه مجازی کتاب تهران الزامی است.

  رمضانی ضمن بیان اینکه نمایشگاه در نیمه اول بهمن‌ماه سال جاری برگزار خواهد شد، گفت: ناشران می‌توانند کتاب‌های خود را که از سال ۱۳۹۱ منتشر کرده‌اند در این نمایشگاه عرضه کنند؛ همچنین این آمادگی وجود دارد تا مغایرت‌ مرتبط با کتاب‌های ناشران در بانک اطلاعاتی کتاب خانه کتاب و ادبیات ایران در قالب ضوابط اجرایی رفع شود.

  بیشتر بخوانید: ثبت نام بخش بین الملل «دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران» آغاز شد

   علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با مرکز پاسخگویی نمایشگاه مجازی کتاب به شماره ۹۱۰۰۹۸۹۸_۰۲۱ تماس بگیرند. ثبت نام ناشران

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  16 − هفت =