مجمع عمومی شرکت تعاونی ناشران و انتخاب اعضای جدید هیئت مدیره

  0
  42
  افزایش قیمت کاغذ کتاب‌ های منتشر شده پنجمین دوره انتخاب کتاب سال استان البرز

  مجمع عمومی شرکت تعاونی ناشران برگزار شد 

  مجمع عمومی شرکت تعاونی ناشران و کتاب فروشان برگزار شد و در این مجمع اعضای جدید هیئت مدیره انتخاب و معرفی شدند. 

  مجمع عمومی شرکت تعاونی ناشرانبه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا ناصر بخشی، عضو هیئت‌مدیره شرکت تعاونی ناشران و کتابفروشان تهران بیان داشت: مجمع عمومی شرکت تعاونی ناشران و کتاب فروشان عصر دوشنبه (6 تیر) از ساعت 17 تا 19  با حضور 135 نفر ناشر به‌صورت اصالتا و وکالتا در محل تعاونی برگزار شد.

   وی ادامه داد: در این مجمع ابتدا هیئت‌مدیره سابق و بازرسان گزارش عملکرد خود را ارائه کرد، بعد بازرسان گزارش خود را قرائت کردند.

   بخشی همچنین به برگزاری انتخابات در پایان  این مجمع اشاره کرد و گفت: در این انتخابات پنج نفر اعضای هیئت مدیره انتخاب به ترتیب آرا شامل بنده ناصر بخشی با 113 رای، مهدی میردشتی با 111 رای، مهدی شیرازی با 107 رای، علیرضا رئیس‌دانایی با 105 رای و ارشد عین‌اللهی با 97 رای انتخاب شدند.

  بیشتر بخوانید: انتخابات تعاونی انجمن فرهنگی ناشران کودک و نوجوان

  وی تاکید کرد: در ادامه سه نفر بازرس نیز  انتخاب شدند و عبدالحمید سیاح با 122 رای، زهره حسین‌زادگان با 104 رای و عباس غمگسار با 104 رای برگزیده شدند.

  گفتنی است در دوره قبل هیئت مدیره شرکت تعاونی ناشران و کتابفروشان تهران محمدعلی مرعشی، فواد صبوری، مهدی داودی‌پور، ناصر بخشی و ارشد عین‌اللهی به‌عنوان اعضای هیات مدیره و نیز اخوندی، بکائی و حصارکی به‌عنوان بازرس فعال بودند.

  مطلب قبلیمعرفی انواع لیبل شیشه ای
  مطلب بعدینشست تدوین آیین ‌نامه اعطای کارت شناسایی و جواز صنفی به تعمیرکاران برگزار شد

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  5 × 3 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.