نشست تدوین آیین ‌نامه اعطای کارت شناسایی و جواز صنفی به تعمیرکاران برگزار شد

  0
  77
  اعطای کارت شناسایی و جواز صنفی به تعمیرکاران

  نشست تدوین آیین ‌نامه اعطای کارت شناسایی و جواز صنفی به تعمیرکاران، با حضور بزرگان و صاحب‌نظران این حوزه در محل اتحادیه چاپخانه‌داران تهران برگزار شد.

  نشست تدوین آیین ‌نامه اعطای کارت شناسایی و جواز صنفی به تعمیرکاران

  اعطای کارت شناسایی و جواز صنفی به تعمیرکارانبه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا عطا حسینی، عضو هیات مدیره اتحادیه چاپخانه‌ داران تهران با اشاره به برگزاری نشست تدوین آیین ‌نامه اعطای کارت شناسایی و جواز صنفی به تعمیرکاران، گفت: این نشست با حضور داود شایسته خصلت، حسین فرنگی، اسکندر خمسه‌پور، سید‌محمد شاهواران، سید‌احمد شاهواران، حسین عابد، اکبر شهریاری، سید‌عطا حسینی، عضو هیات مدیره و احمد ابوالحسنی برگزار شد.

   وی ادامه داد: در نشست تدوین آیین ‌نامه اعطای کارت شناسایی و جواز صنفی به تعمیرکاران حاضران با تاکید بر ضرورت ساماندهی تعمیرکاران، مباحث مربوط به چگونگی اعطای کارت شناسایی و نحوه رتبه ‌بندی متخصصان ماشین‌آلات چاپ براساس معیارهایی مثل سطح دانش فنی، سابقه کار و … بررسی کردند.

   حسینی با بیان اینکه طرح رتبه‌بندی متخصصان ماشین‌آلات چاپ در دست است؛ اما هنوز آماده نیست، گفت: در نشست تدوین آیین ‌نامه اعطای کارت شناسایی و جواز صنفی به تعمیرکاران قرار شد به‌زودی و با مشارکت و همفکری تعمیرکاران، فرم تاییدیه کار از مشتری به‌صورت متحدالشکل تهیه و تدوین شود تا تعمیرکاران از آن استفاده کنند.

   وی در این زمینه توضیح داد: براساس این فرم، مشتری تایید می ‌کند که تعمیرکار قطعه ‌ای را تعمیر یا تعویض کرده است، در ادامه اگر اختلافی ایجاد شد براساس این فرم رفع خواهد شد.

   حسینی‌ با بیان اینکه چنین اقدامی به نفع چاپخانه‌داران و تعمیرکاران است، افزود: در سایه این تعامل و همکاری می ‌توانیم یک بانک اطلاعاتی از تعمیرکاران این حوزه به دست بیاوریم و در سایت اتحادیه قرار دهیم تا اعضا از آن استفاده کنند.

  بیشتر بخوانید: برگزاری انتخابات اتحادیه لیتوگرافان ؛ 24 مرداد ماه

  به گفته وی، از سوی دیگر صنف نیز می ‌توانند با آن‌ها ارتباط بگیرند و  چاپخانه‌داران نیز در مواجهه با مشکلات فنی و خرابی دستگاه در مواقع ضروری می‌ توانند با مراجعه به این اسامی با سایر تعمیرکاران نیز مرتبط شوند.

   حسینی در پایان با طرح این موضوع که با  این کار زمینه‌ای ایجاد می‌شود که متخصصان نیز بهتر شناخته شوند، گفت: قرار است در آینده نزدیک جلسه‌ای با حضور تعداد بیشتر تعمیرکاران برگزار شود و درباره چالش ‌ها و مشکلات این حوزه بحث و تبادل نظر شود.

  مطلب قبلیمجمع عمومی شرکت تعاونی ناشران و انتخاب اعضای جدید هیئت مدیره
  مطلب بعدی  تولید ماشین بسته‌ بندی بلیستر دارویی از سوی شرکت  Pharmaworks

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهار − چهار =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.