تخصیص کاغذ ناشران تصویب شد

  0
  81
  کاغذ یارانه‌ای

  با تشکیل نخستین جلسه کمیته تخصیص کاغذ ناشران معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، درخواست 122 ناشر برای دریافت کاغذ به تصویب رسید.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا ، با انتصاب اعضای کمیته تخصیص، توزیع و نظارت بر كاغذ از سوی معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اولین جلسه این کمیته شب گذشته (هشتم آذرماه 1400) در محل خانه کتاب و ادبیات ایران تشکیل شد و درخواست 122 ناشر برای دریافت کاغذ به تصویب رسید. مراحل توزیع موارد مصوب نیز با فوریت در هفته جاری انجام خواهد شد.

  تخصیص کاغذ ناشرانجزئیات تخصیص کاغذ ناشران

  این کمیته برای رسیدگی به درخواست سایر ناشران نیز به‌صورت منظم و با فاصله‌های کوتاه تشکیل جلسه خواهد داد و درخواست‌ها را بر اساس معیارهای تعیین‌شده بررسی کرده و فرآیند تخصیص را انجام می‌دهد.

  در ابلاغ معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اهتمام بر توزیع عادلانه كاغذ به ناشران فعال و نظارت دقیق بر مصرف کاغذهای تخصیص‌داده‌شده از اهم وظایف و ماموریت‌های این کمیته برشمرده شده است.

  لازم به ذکر است؛ ناشران متقاضی باید درخواست‌های خود را صرفا در سامانه توزیع کاغذ و زینک کتاب به نشانی www.paperds.ir ثبت کرده و از همان طریق پیگیری کنند.

  تخصیص کاغذ ناشرانبیشتر بخوانید:

  فروشگاه های زنجیره ای میزبان ناشران کتاب ساز

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  دو + 16 =