استقبال ناشران برای حضور در دومین نمایشگاه مجازی کتاب

  گفت و گو با آزاده نظربلند، معاون ارتباطات و پاسخگویی دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران

  0
  57
  ناشران برای حضور در دومین نمایشگاه مجازی کتاب

  آزاده نظربلند از ثبت‌نام ۶۵۳ ناشر داخلی پس از گذشت یک روز از آغاز ثبت ‌نام ناشران برای حضور در دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران خبر داد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط‌عمومی‌ خانه کتاب و ادبیات ایران، آزاده نظربلند، معاون ارتباطات و پاسخگویی دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران با بیان اینکه ثبت ‌نام ناشران داخلی از روز گذشته ‌(یازدهم دی ‌ماه ١٤٠٠) آغاز شده است، اظهار کرد: با گذشت ۲۴ ساعت از آغاز ثبت ‌نام در «دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران» ۶۵۳ ناشر از سراسر کشور برای حضور در این دوره از نمایشگاه مجازی کتاب تهران اعلام آمادگی کردند. ناشران برای حضور در دومین نمایشگاه مجازی کتاب

   وی ادامه داد: «دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران» در نیمه اول بهمن‌ ماه سال جاری برگزار می‌ شود و ناشران داخلی تا پنجشنبه ‌(شانزدهم دی ‌ماه ١٤٠٠) فرصت دارند برای حضور در این نمایشگاه ثبت‌نام کنند.

   معاون ارتباطات و پاسخگویی دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران همچنین مطرح کرد: ناشران داخلی متقاضی حضور در «دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران» می‌توانند با مراجعه به سایت ketab.ir ضوابط و شرایط حضور در این نمایشگاه را مشاهده کرده و نسبت به ثبت‌‏نام اقدام کنند.

  بیشتر بخوانید: مهلت 6 روزه برای ثبت نام ناشران در نمایشگاه مجازی کتاب تهران

   نظربلند در پایان گفت: مرکز پاسخگویی نمایشگاه مجازی کتاب تهران به شماره ۹۱۰۰۹۸۹۸_۰۲۱ آماده پاسخگویی و راهنمایی ناشران برای ثبت نام در «دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران» خواهد بود.

  ناشران برای حضور در دومین نمایشگاه مجازی کتاب

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  12 + پانزده =