دوره «تربیت ارایه دهنده کتاب» به صورت آنلاین برگزار می‌شود

  0
  43
  تربیت ارایه دهنده کتاب

  انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک دوره «تربیت ارایه دهنده کتاب» برگزار می کند 

  دوره «تربیت ارایه دهنده کتاب» از سوی انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان و انستیتو مدرسه گفت‌وگو برگزار خواهد شد، در این دوره ارائه صحیح، عمیق، دقیق، مفید و موثر کتاب آموزش داده می ‌شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا، زهرا برقانی، مسئول کارگروه ترویج فرهنگ کتابخوانی انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان با اشاره به برگزاری دوره تربیت ارایه دهنده کتاب درباره ضرورت اجرای آن، توضیح داد: از آنجا که کتاب مظلوم واقع شده، ضرورت معرفی آن بسیار احساس می‌شود، کتاب آگاهی می‌دهد و موثرترین راه برون‌رفت از مسائل متعدد در کشور این است که کتاب به درون زندگی مردم راه یابد.

   وی ادامه داد: مساله اینجا است که مردم کتاب خوب را نمی‌شناسند، فرصت خواندن این همه کتابی که در بازار موجود است، هم نیست و در دوره تربیت ارایه دهنده کتاب تلاش می‌کنیم ارایه‌دهنده (Presenter) کتاب معرفی کنیم.

   برقانی با اشاره به برگزاری این دوره، عنوان کرد: پس از ماه‌ها بررسی در کارگروه ترویج کتابخوانی، طرح ارائه دهنده کتاب نوشته شد تا سفیرانی را تربیت کند که خوب کتاب بخوانند، کتاب خوب بخوانند و کتاب را به دیگران معرفی کنند، منظور از ارائه دهنده یک ارائه ساده نیست. در این دوره منظور ما از ارائه صحیح، ارائه‌ای عمیق، دقیق، مفید و موثر است.

  تربیت ارایه دهنده کتاب کتابخانه  وی در این زمینه توضیح داد: تسهیلگر و مربی دوره تربیت ارایه‌ دهنده کتاب، احمدرضا آذربایجانی، متخصص و مربی تعلیم و تربیت، مولف و ناشر حوزه کودک و نوجوان است که این دوره را به صورت آنلاین و بر بستر نرم‌افزار ZOOM  برگزار خواهد کرد.

  بیشتر بخوانید: تشریح برنامه های تعاونی انجمن ناشران کودک و نوجوان

   برقانی با بیان اینکه دوره طی دوماه و در هشت جلسه برگزار می‌شود، گفت: سرفصل‌های این دوره شامل قدرت اقناع، تحلیل محتوای کتاب، اصول و فنون بیان، تجربیات عملی Presenting ، تولید محتوا و اصول زیباشناسی و معرفی کتاب در فضای مجازی است و به زودی فراخوان ثبت‌نام آن اعلام می‌شود.

  مطلب قبلیفراخوان عضویت در کمیسیون های تخصصی اتحادیه لیتوگراف منتشر شد
  مطلب بعدیراز و رمزهای راه اندازی کسب و کار خانوادگی از زبان راب لاکنوئر

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  هفت + 13 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.