تشریح برنامه های تعاونی انجمن ناشران کودک و نوجوان

  0
  50
  تعاونی انجمن ناشران کودک و نوجوان

  انتخابات تعاونی انجمن ناشران کودک و نوجوان برگزار شد 

  فرهاد تیمورزاده، به‌عنوان رئیس و بهروز امیری‌، بار دیگر به‌ عنوان نائب رئیس تعاونی تعاونی انجمن ناشران کودک و نوجوان انتخاب شد. 

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا فرهاد تیمورزاده، رئیس هیات مدیره تعاونی انجمن ناشران کودک و نوجوان با اشاره به برگزاری انتخابات داخلی هیات‌مدیره این تعاونی، عنوان کرد: در این انتخابات، اینجانب بار دیگر به‌عنوان رئیس هیئت مدیره، بهروز امیری به‌عنوان نائب‌ رئیس و محمد مجری‌ سازان طوسی به ‌عنوان منشی هیئت مدیره انتخاب شدیم. 

  وی افزود: تعاونی انجمن فرهنگی ناشران کودک و نوجوان قدیمی‌ترین تعاونی حوزه نشر است که از سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را آغاز کرده است و حدود 91 عضو دارد.

  تیمورزاده با بیان اینکه تعاونی انجمن ناشران کودک و نوجوان در دوره ‌‌های مختلف تلاش کرده فعالیت ‌های مختلفی در حوزه نشر کودک و نوجوان داشته باشد، گفت: یکی از برنامه ‌های اصلی، توسعه فعالیت‌ های فرهنگی و هنری کتاب ‌های کودک و نوجوان و گسترش ویترین در نمایشگاه‌ های بین ‌المللی است.

  تعاونی انجمن ناشران کودک و نوجوان وی با اشاره به رایزنی برای برگزاری نمایشگاه بین ‌المللی تخصصی کتاب کودک و نوجوان، توضیح داد: جمعی از اعضای ناشران بین‌الملل در تعاونی عضو هستند، طی تعاملاتی که با آن‌ها داشتیم امیدواریم بتوانیم با توجه به ظرفیت حوزه کتاب و تصویرگری کتاب کودک در ایران، این نمایشگاه را برگزار کنیم.

  تیمورزاده تاکید کرد: این نمایشگاه فرصتی برای عرضه کتاب‌ های کودک و نوجوان ایرانی در عرصه بین‌الملل است که امیدواریم در نشست ‌های مشترک آتی این موضوع تشریح شود.

  بیشتر بخوانید: مجمع عمومی فوق‌العاده انجمن فرهنگی ناشران کودک و نوجوان برگزار می شود

  وی با بیان اینکه راه‌اندازی کتابفروشی نیز یکی دیگر از برنامه‌های هیئت مدیره تعاونی انجمن ناشران کودک و نوجوان در دوره جدید است، گفت: ایجاد ویترین ثابت و دائمی یکی از برنامه‌ های جدی است که دنبال می‌ کنیم؛ همچنین آماده ‌سازی بستر فروش اینترنتی را نیز به‌صورت همزمان دنبال خواهیم کرد.

  انتخابات و مجمع عمومی تعاونی انجمن فرهنگی ناشران کودک و نوجوان،‌ دوشنبه 31 مرداد‌ماه با حضور 61 نفر از 91 عضو در دفتر تعاونی برگزار شد و محمد مجری‌سازان طوسی مدیر نشر «ساز و کار» فرهاد تیمورزاده، مدیر نشر تیمورزاده، بهروز امیری مدیر نشر «سیمای فرهنگ» به‌عنوان اعضای اصلی هیات‌مدیره انتخاب شدند.

  مطلب قبلیبازدید از صنعت چاپ همدان و توانمندی های آن
  مطلب بعدیکیفیت چاپ و طراحی ایران در مسیر پیشرفت

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  3 − 1 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.