ثبت ‌نام طرح زمستانه کتاب ۱۳۹۹ آغاز شد

  0
  60
  طرح زمستانه کتاب

  کتابفروشی‌ های سراسر کشور می‌ توانند از روز یکشنبه (۲۶ بهمن) تا سه‌شنبه (۵ اسفند) با مراجعه به سامانه اینترنتی tarh.ketab.ir نسبت به ثبت ‌نام در طرح زمستانه کتاب ۱۳۹۹ اقدام کنند.

  مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از آغاز طرح زمستانه کتاب خبر داد و گفت: این طرح از 9 اسفندماه در سراسر کشور آغاز خواهد شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علیرضا اسماعیلی درباره میزان اعتبار در نظر گرفته شده برای این طرح گفت: اعتبار چهار میلیارد تومانی همانند پاییزه کتاب برای این دوره در نظر گرفته شده است و در صورت استقبال خریداران کتاب تا سقف 50 درصد قابل افزایش است.

  طرح زمستانه کتابوی ادامه داد: ثبت نام کتابفروشی‎ها از  تاریخ 26 بهمن ماه آغاز شده است و تا پنج اسفند ادامه خواهد داشت. سقف خرید برای هر خریدار در طرح زمستانه کتاب۹۹، همچون طرح پاییزه ۲۰۰ هزار تومان است و خریداران می‌توانند از ۲۵ درصد یارانه خرید کتاب در این طرح بهره‌مند شوند.

  گفتنی است؛ کتابفروشی‌های عضو طرح‌های قبلی خانه کتاب و ادبیات ایران، برای تایید شرکت در طرح زمستانه کتاب۹۹ نیاز به ثبت‌نام مجدد ندارند و کافی است با مراجعه به پنل کاربری خود شرایط شرکت در طرح را تایید و اطلاعات خود را کنترل و ویرایش کنند.

  بیشتر بخوانید:

  صلاحیت علمی برای دریافت پروانه نشر

  عدم استقلال در صنعت نشر

  مطلب قبلیبرگزاری نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی در سال آتی
  مطلب بعدیبسته ‌بندی مواد پرتوزا؛ روش ‌ها و الزامات مهم

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  نوزده − 2 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.