برگزاری نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی در سال آتی

  گفت و گو با جلال ذکایی، مجری برگزاری نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی

  0
  88
  چاپ دیجیتال و نشر رومیزی

  نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی که برگزاری آن امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا لغو شده بود، نیمه اول خرداد سال 1400 برگزار می‌شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ جلال ذکایی مجری برگزاری نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی عنوان کرد: بعد از دو سال و پشت سر گذاشتن شرایط سخت اقتصادی و کرونایی قرار است نهمین دوره نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی با رویکردی متفاوت در مجتمع نمایشگاهی شهر واقع در بوستان گفتگو برگزار شود.

  وی با اشاره به تفاوت این دوره نسبت به هشت دوره گذشته، گفت: یک بخش جدید در دوره نهم به نمایشگاه افزوده شده که شامل چاپ‌های برخط و آنلاین است یعنی چاپ‌هایی که از ابزار دیجیتال استفاده می‌کنند و سفارش آنلاین می‌گیرند.

  ذکایی در این زمینه توضیح داد: امروز دنیا به سمتی رفته که از تکنولوژی‌های دیجیتال برای سهولت در دسترسی مخاطبان به محصولات و فرآورده‌های چاپی استفاده کند در این میان تعداد شرکت‌هایی که این سرویس و خدمات را ارائه می‌دهند افزایش یافته و می‌توانند بخشی از نمایشگاه را به خود اختصاص دهند.

  وی افزود: در دوره نهم نمایشگاه علاوه بر شرکت‌هایی که تجهیزات مربوط به چاپ بنر، پارچه و نشر رومیزی همچنین مواد اولیه این حوزه را ارائه می‌دهند چاپ‌های برخط که سفارش‌ها را به صورت دیجیتال قبول می‌کنند حضور پررنگی دارند.

  بیشتر بخوانید: نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی کنسل شد

  زمان برپایی نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی

  ذکایی همچنین درباره زمان برگزاری نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی گفت: ما دو تاریخ را اعلام کردیم و منتظر اعلام تاریخ دقیق مجموعه نمایشگاهی شهر هستیم تا ببینم به صورت قطعی نمایشگاه چه زمانی برگزار خواهد شد.

  وی با بیان اینکه این نمایشگاه همانند دوره‌های قبل طی چهار روز برگزار می‌شود، عنوان کرد: رعایت پروتکل ‌های بهداشتی در اولویت فعالیت‌های نمایشگاه است و طی دو هفته آینده با نهایی شدن تاریخ نمایشگاه کارهای اجرایی شامل فراخوان و ثبت‌نام شرکت‌ها در نمایشگاه آغاز خواهد شد.

  ذکایی با اشاره به اعلام آمادگی و رایزنی با مجموعه معاونت فناوری ریاست جمهوری گفت: این ظرفیت وجود دارد که شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌هایی که در حوزه چاپ و بسته‌بندی کار می‌کنند فضایی در نمایشگاه داشته باشند و توانمندی‌ها و نوآوری‌های خود را در حوزه‌های مختلف به نمایش بگذارند.

  مطلب قبلیمشکل عمده صادرات خرما؛ بازاریابی و بسته بندی نامناسب‌ است
  مطلب بعدیثبت ‌نام طرح زمستانه کتاب ۱۳۹۹ آغاز شد

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  11 − 4 =