گروه تولیدی سما؛ سازنده دستگاه ها و ملزومات اداری

شانزده سال تجربه موفق در زمینه چاپ، صحافی و ماشین های اداری

0
162
گروه تولیدی سما

گروه تولیدی سما؛ این روزها همه جا سخن از تولید ملی و حمایت از آن است. گاهی ما این پشتیبانی را به بهانه واهی بی کیفیت بودن تولیدات داخلی انجام نمی دهیم. اگر سیاست های کشور در حال توسعه رو به موفقیت را مدنظر قرار دهیم می بینیم که یکی از ابزارشان برای پیشرفت همین مقوله مصرف کالای تولید داخل است.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ اگر به فکر پیشرفت و شکوفایی اقتصادی هستیم راهی جز مصرف تولیدات داخلی و پشتیبانی از صنایع کشور خود نداریم. این تداوم مصرف کالای داخلی است که می تواند معضل بیکاری و اشتغال را حل کند. برای نتیجه گیری بهتر، مصرف کنندگان باید در حین مصرف مطالبه گر و انتقادکننده باشند.

گروه تولیدی سماوقتی بهره وری یک تولیدکننده داخلی روز به روز بالاتر رود و به زعمی صنعت شکوفا شود، تعدد تولیدکنندگان بالا رفته و رقابت بازار کیفیت را اعتلا می دهد، در این بین این پیگیری مطالبات توسط شما است که می تواند تاثیرات مثبتی را به بار بیاورد. با تمام این تفاسیر حتی هم اکنون مجموعه هایی در داخل کشور هستند که با کوشش مضاعف دست به تولید باکیفیت زده و با تکیه بر دانش و استمرار در تحقیقات حتی به نمونه هایی برتر از کالاهای کارخانه های باسابقه خارجی رسیده اند.

مجموعه برادران اربقایی با نام تجاری گروه تولیدی سما (سازنده ملزومات اداری) از سازندگان دستگاه های مربوط به چاپ، صحافی و ماشین های اداری کشور هستند که تولیدشان وام دار تحقیقات، تجربه و تلاش و کوشش شان است.

گروه تولیدی سما (برادران اربقایی) با توجه به تجربه 16 ساله در زمینه چاپ، صحافی و ماشین های اداری برای ارتقاء سطح دانش و کیفیت این صنف، موفق به طراحی و ثبت اختراع دستگاه طلاکوب دیجیتال شد. این اختراع نقطه عطفی در زمینه دستگاه های طلاکوب محسوب می شود.

گروه تولیدی سمانوآوری در گروه تولیدی سما

سما به نوآوری های خود ادامه داد و پس از تولید و ثبت اختراع مذکور، دست به تولید و بومی سازی انواع دستگاه ها و ملزومات چاپ و صحافی زدند. دستگاه هایی همچون دستگاه پرس صحافی (دستی، پنوماتیک و هیدرولیک)، دستگاه های برش، پرفراژ، خط تا و… در سما بومی سازی شده اند.

گروه تولیدی سما با شرکت در نمایشگاه های متعدد و بررسی نیازهای بازار و صنف چاپ و صحافی، رسماً اقدام به تأسیس واحد تحقیقات نمود. این تحقیقات گسترده با انگیزه بومی سازی انواع دستگاه های چاپ و صحافی صورت گرفت که تاکنون هم بسیار موفق بوده است.

اکنون گروه تولیدی سما (سازنده ملزومات اداری) با تأسیس کارخانه ای جدید در منطقه ای محروم واقع در خراسان رضوی، علاوه بر افزایش تولید، اشتغال زایی را هم مدنظر قرار داده است. افزایش تولید تمام صنعتی آن هم در چارچوب استانداردهای لازم هدف این مجموعه بوده و در دستور کار مدیران سما قرار گرفته است.

از اکنون می توان منتظر محصولات جدید گروه تولیدی سما در نمایشگاه پیش رو (بوستان گفت و گو 96) بود. دست اندرکاران این حوزه منتظر رونمایی از اولین دستگاه شماره زن تمام ایرانی، با کیفیت بسیار بالا باشند.

گروه تولیدی سمابیشتر بخوانید: تغییر مکان نمایشگاه بازاریابی و تبلیغات

بهره مندی از کارشناسان زبده

با افزایش درخواست محصولات سما و توانایی آن در ارائه خدمات فروش و پس از فروش، این گروه تولیدی در چارچوب قوانین مجموعه، آماده واگذاری نمایندگی در سراسر کشور است.

دفتر مرکزی گروه تولیدی سما، واقع در تهران با مجموعه کارشناسان زبده آماده ارائه هرگونه مشاوره و پاسخگویی به مخاطبان است. همچنین کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سما حاوی مطالب مربوط به این شرکت بوده و از دیگر راه های ارتباط با آن محسوب می شود که متقاضیان نمایندگی و سایر مشتریان می توانند از این درگاه های ارتباطی با این شرکت تولیدی در تماس باشند. منتظر موفقیت های بعدی سما باشید. به امید حمایت مسئولان از صنعت چاپ.

sama _ print@

منتشر شده در شماره 147 نشریه چاپ و نشر- اردیبهشت 1396

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

1 × 4 =