برداشت بی قید و شرط تحریم ها توسط آمریکا

  0
  90
  تحریم

  وزیر امور خارجه کشورمان در پیام تویئتری تاکید کرد: آمریکا باید در پایبندی به قطعنامه ٢٢٣١، تمام تحریم‌هایی که توسط ترامپ احیا و باز اعمال شده بود را بی قید و شرط و به‌صورت مؤثر بردارد، بعد از آن، ما فوراً تمام اقدامات اصلاحی (کاهش تعهدات) را به عقب برمی‌گردانیم.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از جام جم آنلاین، محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه در پیام توییتری نوشت: آمریکا اذعان کرد که ادعاهای پامپئو درباره قطعنامه ٢٢٣١ هیچ اعتبار قانونی ندارد. ما هم موافق هستیم.

  ظریف تاکید کرد: آمریکا باید در پایبندی به قطعنامه ٢٢٣١، تمام تحریم‌هایی که توسط ترامپ احیا و باز اعمال شده بود را بی قید و شرط و به‌صورت مؤثر بردارد، بعد از آن، ما فوراً تمام اقدامات اصلاحی (کاهش تعهدات) را به عقب برمی‌گردانیم.

  بیشتر بخوانید:

  ویروس انگلیسی در کشور چرخیده است

  چند و چون سهمیه بنزین نوروزی

  جریمه هزاران خودرو در طرح محدودیت تردد

  بازگشت به تعهدات برجام به شرط لغو کامل تحریم ها

  تحریم هاوزرای امور خارجه سه کشور اروپایی عضو برجام و آمریکا عصر پنجشنبه با صدور بیانیه‌ای مشترک بر اراده خود برای تقویت برجام تاکید کردند. تحرکات و سیگنال های ارسال شده از سوی مقامات آمریکایی هم از جدیت آن ها برای بازگشت به مسیر عقلانی حکایت دارد. ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا از آمادگی این کشور برای حضور در نشست گروه ۱+۵ و ایران به منظور بحث درباره مسیر دیپلماسی برنامه هسته‌ای سخن گفته و افزوده است که ایالات متحده دعوت نماینده اتحادیه اروپا را خواهد پذیرفت.

  مطلب قبلیبسته بندی مرکب و توزیع آن
  مطلب بعدیصدور پروانه فعالیت مرکز کارآموزی بین کارگاهی اتحادیه صنف چاپخانه داران تهران

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  19 − 9 =