کنترل کرونا و تعطیلی اصناف

  0
  53
  آمارهای کرونا

  معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت از احتمال اعمال نظارت و کنترل ویژه بر ۹ گروه شغلی خبر داد. برای کنترل کرونا بعضی اصناف تعلطیل خواهند شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از همشهری آنلاین، دکتر محسن فرهادی معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت درباره اعمال نظارت‌ها و محدودیت‌های جدید کرونایی به دنبال قرمز شدن هفت شهر کشور گفت: سعی داریم محدودیت‌هایی را در ۹ گروه شغلی که اهمیت زیادی در بحث انتقال بیماری دارند، اعمال کنیم. مانند مراکز صرف غذا، تالارهای پذیرایی، سینما، تئاتر، کنسرت‌های موسیقی، باشگاه‌ها و استادیوم‌های ورزشی، استخرها و مراکز تفریحی آبی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و دفاتر ارائه خدمات.

  وی افزود: با تاکیدی که سازمان امور استخدامی انجام می‌دهد و بعد از تصویب در ستاد ملی، تزریق دز سوم واکسن هم اجباری می‌شود، به‌طوری که خدمت‌دهنده و خدمت‌گیرنده به خصوص در این ۹ گروه شغلی باید حتما زمانیکه در یک فضا باهم مواجه می‌شوند، واکسن تزریق کرده باشند ک بیمار نباشند.

  بیشتر بخوانید:رفع دغدغه مالیاتی فعالان فرهنگی

  تعطیلی 9 صنف  برای کنترل کرونا 

  فرهادی گفت: امکان کنترل اپلیکیشنی از طریق نرم‌افزارهایی که روی موبایل نصب می‌شود نیز فراهم می‌شود تا مردم بتوانند این موضوع را کنترل کنند.

  وی گفت: وزارت بهداشت و کمیته امنیتی و اجتماعی قرارگاه  کنترل کرونا، بعد از بحث‌های مختلف پیشنهادهایی را برای تصویب در ستاد ملی کرونا که فردا با حضور رئیس جمهور تشکیل می‌شود، ارائه داده‌اند تا این کنترل‌ها و نظارت‌های ویژه بتوانند خصوصا برای این ۹ گروه شغلی اعمال شوند.

  مطلب قبلیبلاتکلیفی نهاد تصمیم گیر برای صنعت چاپ
  مطلب بعدیخبر خوش وزیر ارشاد در رابطه با کاغذ

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  5 × دو =