آخرین وضعیت اجرای محدودیت‌های ترافیکی کرونا

  0
  49
  محدودیت‌های ترافیکی کرونا

  رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت اجرای طرح منع تردد شبانه و محدودیت‌های ترافیکی کرونا محدودیت‌های ترافیکی کرونا کرونا در سراسر کشور را تشریح کرد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از همشهری آنلاین، سرهنگ احمد شیرانی، درباره آخرین وضعیت اجرای  محدودیت‌های ترافیکی کرونا اظهارکرد: تا امروز (سوم آبان ۱۴۰۰) و برابر آخرین تصمیمات اتخاذ شده از سوی ستادملی مقابله با کرونا محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی همچنان به قوت خود باقی است. بر این اساس خروج پلاک‌های بومی از شهر‌های دارای وضعیت قرمز و نارنجی ممنوع بوده و مشمول جریمه به ترتیب یک و نیم میلیون تومانی می‌شود.

  وی ادامه داد: برای ورود به شهر‌های دارای وضعیت قرمز و نارنجی نیز ممنوعیت برای پلاک‌های غیر بومی وجود داشته و این دسته از خودرو‌ها نیز به ترتیب یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان جریمه خواهند شد.

   

   

  محدودیت‌های ترافیکی کرونا

  بیستر بخوانید:

  مذاکرات هسته ای برای لغو تحریم ها

  محدودیت‌های ترافیکی کرونا محدودیت‌های ترافیکی کرونا در شهرهای مختلف

  رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با بیان اینکه در حال حاضر و برابر آخرین اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا ۲۲ شهرستان در وضعیت قرمز و ۱۲۸ شهرستان در وضعیت نارنجی قرار دارند، گفت: محدودیت‌های تردد شامل این شهر‌ها خواهد شد، لذا درخواست پلیس از مسافران و به خصوص رانندگان این است که حتما قبل از ورود به شهری از وضعیت کرونایی آن با خبر شوند تا مشمول جریمه نشوند.

  شیرانی در مورد اجرای منع تردد شبانه گفت: اجرای این طرح کما فی السابق در تمام شهر‌های کشور با تمام وضعیت‌های رنگی اجرا می‌شود و تردد خودرو‌های فاقد مجوز از ساعت ۲۲ تا سه بامداد در تمامی معابر ممنوع است و در صورت ثبت تخلف مشمول جریمه ۲۰۰ هزار تومانی خواهند شد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سیزده + سیزده =